Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Targi Portowe

Targi Portowe(07/03/2013)

Po raz pierwszy zorganizowane zostały Targi Porta 2013 . W dniach od 27 lutego do 1 marca ponad 1300 handlowców: dealerów i przedstawicieli Autoryzowanych Punktów Sprzedaży miało niepowtarzalną okazję do odwiedzenia siedziby producenta Porta Drzwi zlokalizowanej w Bolszewie k. Gdańska.

Wszystko zaczęło się od pomysłu dni otwartych. Ostatecznie zarząd firmy zadecydował o zorganizowaniu targów wewnętrznych, których celem było zaprezentowanie nowości produktowych oraz wyjście naprzeciw oczekiwaniom partnerów biznesowych.

Uznaliśmy, że targi wewnętrzne będą dobrą okazją do zakomunikowania naszym partnerom biznesowym zmian jakie nastąpiły w firmie. Wszystko, co dzieje się w tej chwili, związane jest z nową strategią producenta. Nie tylko obniżamy ceny, ale wprowadzamy też nową jakość organizacji. Wszystko to jest odpowiedzią na oczekiwania Klientów – mówi Artur Pęksyk, Porta KMI Poland.

Targi podzielone zostały na 4 strefy: Strefa 1: Showroom, Strefa 2: Kontrakt, Strefa 3: Produkcja, Strefa 4: POS. Największym zainteresowaniem zwiedzających cieszył się stworzony specjalnie na tę okazję Showroom.

Wśród nowości zaprezentowanych podczas targów zainteresowanie wzbudziły drzwi z serii Porta GRANDE z lustrem, przeznaczone głównie do małych pomieszczeń oraz seria drzwi Porta VECTOR -designerska kolekcja skrzydeł z nowoczesnym frezowaniem wykonanym ostrzem diamentowym. Odpowiedzią na najnowsze trendy w stolarce jest natomiast kolekcja Porta PASKY, która łączy drewniane elementy z modną bielą. Wśród nowości zaprezentowanych w Showroom-ie pojawiły się również ergonomiczne drzwi zewnętrzne. Kolekcja Eco, z najlepszym wskaźnikiem przenikalności ciepła dostępnym na polskim rynku (poniżej 0,7 W/m2K), pojawi się w sprzedaży w kwietniu b.r.

Poza strefą Showroom zwiedzający mogli również podziwiać ekspozycję realizacji kontaktowych, gdzie prezentowano nowoczesne rozwiązania stosowane w inwestycjach. Partnerzy biznesowi Porty mogli również zwiedzić fabrykę i z bliska przyjrzeć się produkcji skrzydeł.

Zaprezentowana podczas imprezy najnowsza seria produktów została szczegółowo przedstawiona w aż trzech nowych katalogach: Katalog Trendy 2013/2014, Katalog Porta Drzwi 1/2013 oraz Katalog Inwestycyjny 2013. Przejrzysta i nowoczesna forma Katalogu Trendy w przyjazny sposób prezentuje najnowsze kolekcję PORTA Drzwi, które idealnie uzupełniają modnie urządzone wnętrza.

Oprócz nowych produktów i katalogów, na targach zadebiutowało również odświeżone logo producenta.

Fotorelacja z Targów Porta 2013 dostępna jest na: www.blogporta.pl

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*