Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Wiosenne szkolenia w Veluxie

Wiosenne szkolenia w Veluxie(12/02/2013)

VELUX rozpoczął kolejną akcję, która ma na celu poprawę jakości usług świadczonych przez firmy dekarskie i handlowe. Mogą wziąć w nich udział również firmy montażowe, które chcą poszerzyć zakres swoich umiejętności.

Kursy odbędą się w składach budowlanych, w których dekarze na co dzień się zaopatrują. W programie przewidziano m.in. naukę skutecznego doradztwa Klientom w doborze produktów firmy. Prezentację jak wykorzystywać systemowe rozwiązania izolacyjne i montażowe dla ułatwienia pracy, zminimalizowania ryzyka reklamacji oraz poprawy parametrów izolacyjnych okna. W praktycznej części uczestnicy szkolenia dowiedzą się również jak przygotować zwykłe okno połaciowe, aby możliwa była jego późniejsza modyfikacja do wersji elektrycznej bez uszkodzenia wnęki okiennej.

Szkolenia są bezpłatne, a potrwają do końca marca. Firma przeprowadzi średnio 3 szkolenia dziennie, ponad 20 tygodniowo, a podczas całego cyklu będzie ich ponad dwieście. O najbliższe terminy można dowiadywać się u doradców technicznych firmy. Uczestnicy szkoleń będą mogli wziąć udział w konkursach przygotowanych przez składy budowlane we współpracy z firmą. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcyjnych nagród.

Szczegóły na stronie firmy Velux.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*