Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » SIBEX w Sosnowcu dla montażystów

SIBEX w Sosnowcu dla montażystów(08/02/2013)

Już po raz szósty w Sosnowcu odbędą się w dniach 22-24 lutego 2013 roku Targi Budowlane SIBEX. W ciągu ostatnich lat ta impreza wyrosła na największe spotkanie budowlańców na Śląsku.

Poza salonem stolarki budowlanej można tu zwiedzać salony techniki grzewczej i instalacyjnej, salon energia dla domu, targi mieszkaniowo-developerskie a także targi wyposażenia wnętrz. Na powierzchni ponad 13,5 tys. mkw. swoje ekspozycje zaprezentuje ponad 130 firm, a wśród nich Zrzeszenie Montażystów Stolarki, które w Sosnowcu poprowadzi kolejne Regionalne Konsultacje Montażowe.

Tym razem poza pokazami montażu warstwowego okien na taśmach ISO Bloco, w ramach konsultacji poprowadzone zostanie seminarium na temat najnowszych zmian w przepisach budowlanych, oznaczania okien i drzwi znakiem CE oraz zasad wykonywania montaży na terenie Niemiec. Na miejscu będą obecni eksperci Zrzeszenia, którzy odpowiedzą na każde nurtujące Was pytanie zarówno techniczne, jak i prawne.

Ale targi SIBEX atrakcyjne są także ze względu na inne towarzyszące im pokazy i prezentacje. Swoje zawody zorganizują tu płytkarze, parkieciarze i dekarze, Lico-Mix pokaże jak nakładać tynki, Icypol jak nakładać pianę izolacyjną, a na żywo budowany będzie dom szkieletowy. Producentów i montażystów stolarki zachęcamy jednak przede wszystkim do udziału w seminarium, które odbędzie w piątek, 22 lutego w targowej Sali konferencyjnej. Warto wiedzieć, co nas czeka w nowym sezonie.. Dla zainteresowanych bilety wstępu do odebrania w biurze Zrzeszenia.

Więcej o samych targach znajdziecie na stronie Sibex-u.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*