Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Regionalne Konsultacje Montażowe

Regionalne Konsultacje Montażowe(01/02/2013)

W nowym sezonie opublikowane zostaną nowe wymagania prawa budowlanego odnośnie wykonywania montaży okien, drzwi i bram.

Zasadnicza zmiana to montaż szczelny (warstwowy) oraz montaż w warstwie ocieplenia. Nie są to nowe zagadnienia dla Mistrzów Montażu, ale u wielu sprzedawców i montażystów stolarki pojawia się mnóstwo pytań, z którymi telefonują do biura Zrzeszenia. Nie są to kwestie trudne, ale wymagają chwili namysłu i zrozumienia.

Postanowiliśmy więc w roku 2013 zorganizować serię Regionalnych Konsultacji Montażowych, na których nasi eksperci opowiedzą o nowych wymaganiach prawnych, o odpowiedzialności sprzedawców za realizowaną usługę oraz o samej technice wykonywania montaży warstwowych i montaży w warstwie ocieplenia. Zapraszamy na nie sprzedawców i montażystów, ale przede wszystkim właścicieli firm handlowo-montażowych, żeby mogli być dobrze przygotowani do nowych warunków prawnych swojego funkcjonowania. Konsultacje Regionalne odbywać się będą na lokalnych targach i wystawach budowlanych.

Planujemy w roku 2013 zorganizowanie Konsultacji na następujących imprezach targowych:

Poznań – Budma i WindoorTech – 28.01 – 1.02. (indywidualne)

Sosnowiec – targi Sibex – 22-24.02

Lublin – targi Lubdom – 15-17.03.

Wrocław – targi Tarbud – 22-24.03.

Warszawa – targi MuratorEXPO – 12-14.04

Lista targów, na których zorganizujemy Regionalne Konsultacje Montażowe nie jest zamknięta, a jeśli macie postulaty, żeby zorganizować je także w innych regionach – czekamy na zgłoszenia. W trakcie Regionalnych Konsultacji możliwe będą również sprawdziany umiejętności montażowych, skutkujące wydaniem dyplomu Mistrza Montażu. Ilość miejsc na Konsultacjach jest ograniczona, a pierwszeństwo zawsze mają członkowie Zrzeszenia Montażystów Stolarki. Decydować będzie również kolejność zgłoszeń, które przyjmuje codziennie biuro Zrzeszenia.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (5 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*