Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Ostatni dzień Budmy w Poznaniu

Ostatni dzień Budmy w Poznaniu(01/02/2013)

W Poznaniu kończy się dzisiaj kolejna edycja targów budowlanych Budma, w tym roku połączona ze specjalistycznymi targami stolarki WindoorTech.

Swoje nowości pokazują tutaj czołowi producenci okien, drzwi, bram i rolet, nie brakuje także producentów maszyn, kilku dostawców profili, kilku dostawców szkła (m.in Effect Glass) i jedynego (!) dostawcy okuć okienno-drzwiowych – G-U. Niewątpliwą atrakcją tegorocznej edycji była Fabryka na Żywo, gdzie codziennie produkowano okna, które przekazane zostaną na cele charytatywne. Ale też wielu dostawców maszyn prezentowało swoje urządzenia w pracy, i nie zabrakło autentycznych nowości jak zgrzewanie HFL Urbana czy zgrzew „nitkowy” bez konieczności oczyszczania, prezentowany przez Fimtec. Imponująca jak zwykle była ekspozycja drzwi, i to zarówno wejściowych jak i wewnętrznych, ale też akcesoriów do nich. W chemii nieco skromniej, choć testy pian zaproponowane przez Selenę zgromadziły też wielu zwiedzających.

Tegoroczna Budma miała wiele do zaoferowania montażystom, bo poza punktem konsultacyjnym Zrzeszenia, także wiele firm zorganizowało pokazy montażu warstwowego. I nie chodzi tylko o dostawców specjalistycznych materiałów jak ISO-Chemie, AiB czy Selena. Montaż warstwowy okien można było obejrzeć też na stoisku Dobroplastu i na ekspozycjach domów energooszczędnych. Na stoisku Internormu obecny był Illbruck ze swoim MOWO, a na skromnym stoisku w hali 3 dyżurowali specjaliści z Soudala. Całkiem spore stoisku miał tym razem także Penosil. Było również kilka firm z dużymi ekspozycjami elektronarzędzi, jak choćby DeWalt, Makita czy B&D. A wszędzie można było przysiąść, porozmawiać, poznać nowości produktowe. Kto był, ten skorzystał, a setki montażystów, które przewinęły się przez punkt konsultacyjny Zrzeszenia świadczy, że nasze środowisko reprezentowane tu było licznie. Dzisiaj ostatni dzień targów w Poznaniu, a jeśli ktoś z Was nie zdążył dojechać, a chciałby nawiązać bezpośredni kontakt z którymś z wystawców – w biurze Zrzeszenia mamy wszystkie namiary na firmy i ich handlowców. Przywieźliśmy też wiele folderów dostawców materiałów montażowych i elektronarzędzi. Zachęcamy do korzystania.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz
  1. PENOSIL Polska napisał:

    Miło że o nas Państwo wspomnieli :) . Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z BUDMY na naszym facebooku. http://www.facebook.com/penosilpolska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*