Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Minister Budownictwa o montażystach (FM)

Minister Budownictwa o montażystach (FM)(28/01/2013)

Ukazał się właśnie najnowszy, czwarty już numer kwartalnika Forum Montażowe, a w nim rozmowa z wiceministrem ds. budownictwa, Piotrem Styczniem.

Pan Minister mówi o tym jak ważna jest rola montażysty w procesie dystrybucji stolarki, podkreślając nie tylko wagę jego wiedzy technicznej, ale też umiejętność doradzania:

Staranny montaż jest podstawą. Abstrahując jednak od samego wykonawstwa, wartością samą w sobie jest późniejsze przekazanie wiedzy użytkownikom ostatecznym. Może to być dodatkowa wartość „dołożona” do usługi montażu, dzięki której inwestor czerpie korzyści przez kilkanaście kolejnych lat użytkowania wyrobu – bo nie tylko prawidłowo serwisuje okno, ale i prawidłowo je użytkuje. Po zamontowaniu nowych okien, sposób poinstruowania osoby, która nabyła te okna i będzie je użytkować, może decydować o uzyskaniu pożądanych efektów wynikających z właściwości stolarki. A taki instruktaż rzeczywiście może zagwarantować jedynie dobrze wykształcony montażysta.”

Poza tym Forum Montażowe przynosi szereg interesujących artykułów nt. pianowania zimą, szczelnego wykonywania montażu, roli ekspozycji okien w punkcie sprzedaży oraz nowego systemu MOWO. Znaleźć tu można również ciekawą propozycję firmy Vetrex, robienia wspólnego biznesu dystrybucyjnego oraz fotorelację z wykonania montażu w warstwie ocieplenia. Kwartalnik w najbliższym tygodniu dotrze pocztą do wszystkich członków Zrzeszenia, a dla pozostałych dostępny jest na Zrzeszeniowym stoisku na Budmie (hala nr 5 st. 151A) lub w biurze ZMS – wystarczy napisać na: kontakt@montaze.info.pl .

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*