Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » BUDMA już od wtorku (hala 5 st. 151A)

BUDMA już od wtorku (hala 5 st. 151A)(27/01/2013)

Tegoroczna Budma zacznie się 29 stycznia (wtorek), a zakończy 1 lutego (piątek). Montażyści okien i drzwi będą mieli swoje miejsce na stoisku Zrzeszenia Montażystów Stolarki, które gości tym razem u redakcji Forum Branżowe w hali nr 5 stoisko 151 A.

Przez cztery targowe dni będzie Was tam oczekiwał szef biura Zrzeszenia – inż. Andrzej Kowalski. Z nim będzie można skonsultować każde zagadnienie techniczne i prawne, otrzymać materiały montażowe, ale też przyjrzeć się pokazom montażowym, które organizuje ISO-Chemie w yej samej hali na stoisku nr 77.

Swoje stoiska, ekspozycje i punkty doradcze na tych targach mieć będą również inni partnerzy Zrzeszenia: Drutex (hala 5 stoisko 141), AiB (5.174), Effect Glass (5.103A), ROTO Frank (5A.22), a materiały Aereco i Inoutica obecne będą na stoisku Zrzeszenia. Na stoisku Drutexu w hali 5 bedzie okazja obejrzeć najnowsze okno tej firmy, przeznaczone dla budynków energooszczędnych i pasywnych. Ale każda z  firm – Partnerów Zrzeszenia serdecznie Was zaprasza do odwiedzenia ich ekspozycji i do rozmowy.

Jeśli ktoś się zastanawia czy warto jechać na targi Budma do Poznania, to lepiej niech się nie zastanawia, tylko pojedzie. Będą tu wystawy największych polskich producentów okien: poza Drutexem, też Alsecco, CDM, Dako, Dobroplast, Nexbau, Pinus, Pozbud, Sonarol, Vetrex, Fakro i Velux. Będą najwięksi producenci drzwi: DRE, DELTA, Invado, KMT, Pol-Skone, ale wielu też producentów rolet i bram, producentów maszyn i elektronarzędzi. Będzie interesująca na pewno dla wszystkich „Fabryka na żywo”. Będą dostawcy szyb, wzmocnień, klamek i okuć. Będą producenci chemii budowlanej i taśm uszczelniających. Jednym słowem: w jednym miejscu i czasie będą wszyscy ci, których materiały stosujecie albo będziecie stosować w przyszłości.. Warto z tego skorzystać.

Warto też zwrócić uwagę na program seminaryjny towarzyszący targom Budma. Cały pierwszy dzień targowy przeznaczony jest dla DYSTRYBUTORÓW (a więc i dla Was), a  seminaria w tym dniu omawiać będą nowe przepisy prawa budowlanego (o 14.30), polski rynek okien i drzwi (hala 10 o 15.00) a o 14.00 w hali nr 4 odbędą się specjalne Warsztaty dla dystrybutorów. Zwróćcie uwagę na ten dodatkowy program targowy, bo może się to przydać w waszej pracy. Szczegóły znajdziecie na stronie targów: www.budma.pl/pl/program/1/

Bezpłatne wejściówki na targi może otrzymać każdy należący do naszej organizacji w biurze ZMS. Wystarczy zadzwonić do biura, a tam już Wam powiedzą, jak i kiedy można je będzie odebrać. Jeśli macie jakieś wątpliwości, to także telefonujcie i pytajcie – spróbujemy pomóc (22) 115 93 94. Do zobaczenia na Budmie w Poznaniu.

A na koniec możecie sobie przypomnieć jak to było w ubiegłym roku.. (zobacz FILM).  Tym razem tak tłumnie to już nie będzie, ale za to bardziej kameralnie z nakierowaniem na doradztwo. Mapkę targową znajdziecie TUTAJ.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*