Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Bezpłatne szkolenia dla handlowców

Bezpłatne szkolenia dla handlowców(23/01/2013)

Firma szkoleniowa FLP z Łodzi zaprasza wszystkich handlowców i zaawansowanych montażystów, mających kontakt z klientami, do udziału w bezpłatnych szkoleniach Profesjonalna obsługa klienta które w najbliższym czasie odbędą się na Pomorzu i na Śląsku: 4-5 lutego 2013r. GDAŃSK, hotel Amber

Firma szkoleniowa FLP z Łodzi zaprasza wszystkich handlowców i zaawansowanych montażystów, mających kontakt z klientami, do udziału w bezpłatnych szkoleniach

Profesjonalna obsługa klienta

które w najbliższym czasie odbędą się na Pomorzu i na Śląsku: 4-5 lutego 2013r. GDAŃSK, hotel Amber oraz 25-26 lutego 2013r. CHORZÓW, hotel Arsenal Palace.

Poza wysokim poziomem wykładów i ćwiczeń firma zapewnia materiały szkoleniowe i certyfikaty ukończenia szkolenia, pełne wyżywienie dla wszystkich uczestników, a dla osób po 45 roku życia także bezpłatny nocleg.

W szkoleniu mogą uczestniczyć pracownicy małych i średnich przedsiębiorstw oraz osoby samozatrudnione, pod warunkiem posiadania wykształcenia o profilu technicznym. Pierwszeństwo posiadają osoby po 45 roku życia oraz kobiety.

Szkolenia są realizowane w ramach projektu „Rozwój kompetencji społecznych MŚP”, prowadzonego przez firmę FPL Sp. z o.o. pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kontakt z organizatorem: w.marchwinska@fpl.com.pl, tel. 42 6 300 900 . Realizator projektu: FPL Sp. z o.o., ul. Piramowicza 9, 90-254 Łódź.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*