Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Strefa testów pian montażowych

Strefa testów pian montażowych(16/01/2013)

W tym roku po raz pierwszy na BUDMIE zorganizowana zostanie „Strefa Testów” skierowana i przeznaczona przede wszystkim do firm wykonawczych. Producent chemii budowlanej – firma Selena, również będzie tam obecna ze swoimi produktami (Pawilon nr 12 st.20). Targi BUDMA odbędą się w dniach 29 stycznia – 01 lutego 2013 w Poznaniu.

Jak zapowiadają organizatorzy, tegoroczne targi BUDMA mają być dużo bardziej atrakcyjne niż edycje z kilku ostatnich lat i to zarówno dla wystawców, jak i dla zwiedzających. Targi podzielone zostały na cztery główne strefy: dla Architekta, dla Wykonawcy, dla Dystrybutora i dla Inwestora. Firma Selena będzie widoczna w sposób szczególny właśnie w strefie dla wykonawcy nazwanej „Strefą Testów”, po raz pierwszy organizowaną na tych targach. W pawilonie nr 12, który pełnił będzie rolę specjalnej przestrzeni prezentacji produktów, narzędzi i innego sprzętu przeznaczonego dla wykonawców, można będzie własnoręcznie przetestować produkty Seleny i zobaczyć atrakcyjne pokazy przygotowane przez  jej szkoleniowców. Każdy uczestnik tego wydarzenia będzie mógł ocenić w praktyce i wyrobić sobie własne zdanie na temat rzeczywistych zalet pojawiających się na rynku nowości. Strefa testów SELENY o powierzchni 100 m², będzie odzwierciedleniem szerokiej gamy produktów firmy.

Każdy zainteresowany testami ma szansę wziąć udział w tym wydarzeniu. MTP i firma SELENA przekazała do ZMS 100 bezpłatnych zaproszeń. Aby otrzymać wejściówkę należy przysłać e-maila na adres kontakt@montaze.info.pl z danymi adresowymi i numerem telefonu, w tytule wiadomości wpisując „Strefa testów – Selena”. Liczba wejściówek jest ograniczona i decyduje kolejność przysyłania zgłoszeń.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*