Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Fabryka okien „na żywo” (przypomnienie)

Fabryka okien „na żywo” (przypomnienie)(15/12/2012)

Tegoroczna BUDMA w Poznaniu (29 stycznia – 1 luty 2013) to również targi WINDOOR-Tech, poświęcone materiałom i maszynom do produkcji stolarki.

W jednej z hal „na żywo” zaprezentowana zostanie produkcja okien tworzywowych: „Fabryka Na Żywo”. Na kilka targowych dni zamontowana tu zostanie kompletna, działająca linia produkcyjna, aby zwiedzający mogli na własne oczy obserwować jak powstają okna. Na miejscu obecni też będą doradcy techniczni od profili, okuć, szyb i innych elementów, aby konsultować zagadnienia interesujące targowych gości. To dobra okazja dla każdego sprzedawcy i każdego montażysty, by poznać tajniki produkcji okien i drzwi.

Jednym z organizatorów tej nietuzinkowej przestrzeni pokazowej jest m.in. Partner Zrzeszenia – firma ROTO FRANK OKUCIA, który to wsparł fabrykę okien dostarczając sprawdzone rozwiązania w zakresie okuć budowlanych. W tym roku „targowe” okna zostaną bezpłatnie przekazane dla placówki dziecięcej prowadzonej przez małopolski Caritas. Do bezpiecznych okien do pokoju dziecka tworzonych w Fabryce, Roto wykorzysta okucia wyprodukowane w innowacyjnej technologii Roto NT TiltFirst (najpierw uchyl, potem otwórz).

Wszyscy członkowie Zrzeszenia Montażystów Stolarki są już dzisiaj zaproszeni na tą ekspozycję, a fizyczne zaproszenia będą do odebrania w biurze ZMS. Zrzeszenie będzie obecne na tegorocznej Budmie z pokazami montażu warstwowego na stoisku naszego Partnera – firmy ISO-Chemie i tam też będzie mieć swój punkt informacyjny. Szukajcie nas na stoisku ISO-Chemie w hali nr 5 st. 77. Zapraszamy już dziś.

 

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (5 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz
  1. ekspert napisał:

    Zasadę działania okuć Roto do pokoju dziecka można zobaczyć na filmiku w dziale Video

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*