Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Targi Modernizacji Budynków

Targi Modernizacji Budynków(22/11/2012)

W dniach 27 – 28 listopada w Krakowie przy ul. Centralnej 41a odbędą się Targi Modernizacji Budynków, podczas których zaprezentowane zostaną najnowsze produkty, technologie oraz rozwiązania z zakresu termomodernizacji, termoizolacji, budownictwa pasywnego, niskoenergetycznego oraz inteligentnego. Targi Modernizacji Budynków to interesujące wydarzenie

W dniach 27 – 28 listopada w Krakowie przy ul. Centralnej 41a odbędą się Targi Modernizacji Budynków, podczas których zaprezentowane zostaną najnowsze produkty, technologie oraz rozwiązania z zakresu termomodernizacji, termoizolacji, budownictwa pasywnego, niskoenergetycznego oraz inteligentnego.

Targi Modernizacji Budynków to interesujące wydarzenie w kalendarzu firm i specjalistów zajmujących się efektywnością energetyczną w zakresie technik modernizacji  z zachowaniem zasad budownictwa pasywnego. Impreza adresowana jest m.in. do podmiotów wyspecjalizowanych w dostarczaniu rozwiązań do zarządzania budynkiem oraz do wykorzystujących zastosowania w inteligentnych domach. Jak mówią organizatorzy „będzie to platforma spotkań producentów, dystrybutorów, inwestorów, fachowców,  właścicieli i wykonawców.  Na Targach zostaną zaprezentowane najnowsze trendy stosowane w budownictwie m.in. budynki inteligentne, pasywne oraz domy energooszczędne.” Nie zabraknie tam również specjalistów od montażu warstwowego stolarki. Partner Zrzeszenia Montażystów Stolarki w zakresie izolacji – firma ISO Chemie GmbH – będzie na tych targach do dyspozycji montażystów w Hali wystawienniczej na stoisku 34.

Szczególnej uwadze polecamy wyjątkowy i różnorodny program szkoleń, seminariów i pokazów praktycznych (program). Polscy oraz zagraniczni specjaliści przedstawią najnowsze rozwiązania z zakresu budownictwa pasywnego, niemal zeroenergetycznego,  termomodernizacji oraz efektywności energetycznej. Ponadto niedługo w naszym kraju zaczną obowiązywać przepisy, które w UE są już normą. Na Targach Modernizacji Budynków zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania modernizacyjne w świetle nowych dyrektyw, już funkcjonujących w krajach UE.

Zarówno montażyści, jak i inwestorzy i jednostki samorządowe w świetle zmieniających się przepisów, szukają wiedzy i wskazówek, w jaki sposób i przy użyciu jakich nowoczesny technik, przeprowadzić prace modernizacyjne budynków. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy o wymogach współczesnego budownictwa na najbliższym czasie na targi modernizacyjne do Krakowa.

 

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*