Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Okna na Medal

Okna na Medal(08/11/2012)

7 listopada podczas uroczystości w Warszawie produkty naszego Partnera – firmy Drutex – zostały kolejny raz wyróżnione prestiżowym tytułem „Medal Europejski 2012″ przyznawanym przez Business Centre Club przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. DRUTEX

7 listopada podczas uroczystości w Warszawie produkty naszego Partnera – firmy Drutex – zostały kolejny raz wyróżnione prestiżowym tytułem „Medal Europejski 2012″ przyznawanym przez Business Centre Club przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego.

DRUTEX został uhonorowany tytułem Medal Europejski za wysoką jakość swoich produktów, profesjonalizm działania i perfekcję odpowiadającą europejskim standardom i wymaganiom europejskich klientów. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Teatrze Wielkim w Warszawie. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia!

Kilka słów o Medalach Europejskich:

Medal Europejski to przedsięwzięcie niekomercyjne, którego celem jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, jak również budowa zainteresowania wielomilionowym rynkiem Unii Europejskiej wśród polskich przedsiębiorców, a także konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej. Medalem wyróżniane są produkty i usługi, które spełniają standardy europejskie. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

Medal Europejski przyznawany jest już od 12 lat, a wśród nagrodzonych nim firm są zarówno najwięksi polscy producenci, banki, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, liderzy branży budowlanej, firmy informatyczne i telekomunikacyjne, jak również mniejsze przedsiębiorstwa, znane na lokalnym rynku, uczelnie wyższe, a także media.

 

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 3,67)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*