Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Bramowy Informatic

Bramowy Informatic(27/10/2012)

Novoferm, niemiecki producent bram, uruchomił nową platformę internetową Informatic, która pozwala na szybki i nieograniczony dostęp do informacji przydatnych dla ich montażystów.

Rozwiązanie pozwala m.in. na udostępnianie wszystkich informacji dotyczących programowania napędów garażowych tej firmy. Wchodząc na stronę, w prosty sposób możemy dowiedzieć się, jak zaprogramować napęd lub wczytać pilota. Strona jest czytelna – pozwala na szybkie i intuicyjne znajdowanie interesujących informacji – opowiadają przedstawiciele firmy.

Głównym atutem platformy Informatic jest oparcie jej funkcjonalności na krótkich filmach instruktażowych, które w prosty sposób, krok po kroku, przedstawiają przydatne podczas programowania napędu czynności i informacje. Aplikacja jest również dostępna w języku angielskim i niemieckim (dla posiadaczy telefonów typu iPhone), dzięki czemu niezbędne instrukcje można mieć zawsze przy sobie, także w czasie montażu.

Jest to pierwszy zwiastun działań producentów ukierunkowanych na prace montażowe. Miejmy nadzieję, że wkrótce pojawią sie kolejne.. :-)

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*