Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Kolejni eksperci w Zrzeszeniu

Kolejni eksperci w Zrzeszeniu(27/10/2012)

Październik zaowocował w naszym Zrzeszeniu deklaracjami kolejnych firm podjęcia współpracy eksperckiej na rzecz członków ZMS. Od dzisiaj profesjonalni montażyści mogą na co dzień korzystać także z eksperckiej wiedzy fachowców od okien i od uszczelnień.

Wszystko o uszczelkach, uszczelnieniach i taśmach uszczelniających wiedzą z pewnością specjaliści z knurowskiej firmy AiB, od 20 lat specjalizującej się w produkcji profili z termoplastycznych elastomerów czyli popularnych uszczelek. Z czasem firma rozszerzyła swoją działalność o linie do produkcji listew ze spienionego PVC, z których wykonywane są m.in. ramki do szklenia drzwi. W ostatnich latach wprowadzono tu do produkcji taśmy dylatacyjne. Taśmy te wykorzystywane są do uszczelniania w montażach stolarki otworowej zapewniając w ten sposób paroszczelność lub paroprzepuszczalność przez wiele lat. Jeżeli powstanie jakikolwiek problem związany z uszczelnieniem – można być pewnym, że specjaliści z AiB są w stanie go rozwiązać.

Drutex SA z Bytowa od dawna już jest mecenasem Mistrzów Montażu i firmą, która na co dzień wspiera podnoszenie umiejętności montażowych. To nie tylko polski, ale i europejski lider w produkcji okien tworzywowych, a więc jak mało kto zna tajniki techniki okienno-drzwiowej. Firma samodzielnie ekstruduje profile do okien, ma wlasny zakład produkcji zespoleń szybowych oraz nowoczesne laboratorium badawcze. Okna i drzwi nie mają tajemnic przed technikami firmy Drutex, a swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielą się z montażystami tych wyrobów.

Zrzeszenie Montażystów Stolarki powstało, by wspierać najlepszych montażystów wiedzą i doświadczeniem i umożliwiać im podnoszenie kwalifikacji. Nie ma na to lepszego sposobu niż bezpośredni kontakt z najlepszymi specjalistami branży stolarki budowlanej. Przypomnijmy, że poza kadrą AiB i Drutexu, w tym gronie mamy już również specjalistów z takich firm jak Aereco (wentylacja), Effector (aluminium i szkło), Inoutic (technika okien pcw), Roto (okucia) i ISO-Chemie (taśmy i folie montażowe). Wszyscy oni codziennie są do dyspozycji fachowców od montaży, skupionych w swoim Zrzeszeniu. Zachęcamy do stawiania pytań i wspólnego rozwiązywania codziennych problemów montażowych.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*