Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Montażyści » Jacek Szumiło

Jacek Szumiło

Dane montażysty
Dane sklepu

Imię i nazwisko: Jacek Szumiło
Wykształcenie: Wyższe
Staż pracy w montażach: 18 lat
Status: Polecany
Mistrz montażu Województwo: kujawsko-pomorskie
Powiat: bydgoski
Miejscowość: Bydgoszcz

Specjalizacje monterskie:

 • Montaż warstwowy okien
 • Fasady szklane
 • Drzwi wewnętrzne
 • Drzwi zewnętrzne
 • Rolety
 • Markizy

Oceń montażystę
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (27 głosów, średnia ocena: 2,78)

Nazwa sklepu: MAJASZ-STOLARKA BUDOWLANA
Ulica: ul.Warmińskiego 22
Miasto: Bydgoszcz
Telefon: 52-322-84-67
Strona www: www.majasz.eu
Powierzchnia sklepu: 50 mkw i więcej

Okna pionowe: Plastimet,Drutex,Pozbud,Ferno,Eurocolor

Okna dachowe: Okpol,Fakro

Drzwi: Pozbud,KMW Format,Stolpaw,Cal,Drewmal,Markop,Pujan

Rolety: Portos,Fart-Produkt

Inne: Martilux,DubielGlass,Dorma


Komentarze Dodaj komentarz
 1. daria napisał:

  UWAGA TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OKNA PORAŻKA ROZWALAJĄ SIĘ PO ROKU SZOK PAN KONFLIKTOWY BARDZO NIE POLECAM

 2. EACh napisał:

  Nerwy , flustracja, rozczarowanie , wykorzystanie naszego bezgranicznego zaufania, wplata 40% zaliczki na poczet naszej inwestycji zostala wykorzystana przez Firme Majasz Jacek Szumilo na inne cele , po kontakcie z producentami zostalo ujawnione ze Jacek Szumilo nie przedplacil pieniedzy na zamowiony towar jak i byly problemy z ostatecznie zaplata mimo ze zaplacilismy reszte przed montazem i jak sie okazalo towar zostal zamowiony w pospiechu u producentow drzwi wewnetrznych I zewnetrznych oraz szklanych co w ich tlumaczeniu przelozylo sie na towar dostarczony do nas z bledami produkcyjnymi a nawet uszkodzeniami i do tego jeszcze niezgodnie z zamowieniem , bardzo powazne uszkodzenia w trakcie montazu i po montazu , ruchome klamki , odpadajace I ruchome listwy przy oscieznicach , w dwoch przypadkach drzwi sie wogole nie zamykaja , nieprawidlowo zainstalowane bardzo drogie drzwi zewnetrzne , drzwi szklane okropnosc niezgodnosc z zamowieniem z bledem produkcyjnymi bez oznaczenia zgodnosci z Polska Norma bezpieczenstwa , odpadajace brzydko zainstalowane listwy przypodlogowe itd. Calosc z montazem na okolo 40 tys Pln ostatecznie sprawa trafila do prawnika , Jacek Szumilo nie odpowiada na telefony , emaile. Jak mozna ocenic montaz i wiarygodnosc Firmy Majasz Jacek Szumilo – rozgoryczenie , niewyobrazalny STRES Uwazamy ze Zrzeszenie Montazystow Stolarki powinno czytac wpisy i zajac stanowisko. Nie POLECAMY Firmy Majasz i montazysty Jacka Szumilo.

 3. K. napisał:

  Wygląda na to, że wyciąganie pieniędzy z klientów za źle lub wcale nie wykonane prace to główny sposób prowadzenia działalności przez P. Jacka Szumiło. Jestem wierzycielem – teraz już wiem, że jednym z wielu – którym P. Jacek jest winny niemałą kwotę pieniędzy. I co z tego, że sądownie został nałożony na P. Jacka nakaz zapłaty, skoro zajęć komorniczych na koncie firmy jest mnóstwo i komornik bezradnie rozkłada ręce? Widać wierzyciele muszą już ustawiać się w kolejce po swoje pieniądze…Odwołując się do poprzedniego komentarza – myślę że miejsce profilu P. Jacka bardziej nadaje się na portal „Mistrzowie oszustwa” niż „Mistrzowie montażu”. Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem firmy „Majasz” i ceni swój czas, pieniądze i nerwy, to niech czym prędzej zmieni zdanie i poszuka przedsiębiorcy godnego zaufania, bo ten na pewno takim nie jest. Czas skończyć z naciągactwem i żerowaniem na niewiedzy potencjalnych klientów – nasze komentarze mają znaczenie.

 4. adrianna k. napisał:

  Pan Jacek Szumiło przyjął ode mnie i mojego męża zaliczkę w kwocie 15 000 zł za zamówienie i montaż okien – na początku roku 2013. Po 2 miesiącach okazało się, że żadnych okien nie zamówił, a pieniądze wydał i nie zamierza ich zwrócić Sprawa jest u komornika, jednak z uwagi na prowadzenie przez pana Szumiło działalności „na żonę”, najprawdopodobniej moich pieniędzy nie zobaczę. Przestrzegam Państwa przed tą osobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*