Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Konferencja zielonego budownictwa

Konferencja zielonego budownictwa(24/10/2012)

W dniach 8-9 listopada w Warszawskim Centrum EXPO XXI już po raz drugi odbędzie się międzynarodowa konferencja i wystawa poświęcona idei zrównoważonego rozwoju w budownictwie – Future 4 Build 2012.

Dwudniowa konferencja oraz towarzysząca jej wystawa skupi krajowych i zagranicznych liderów i ekspertów w branży, prezentując nowoczesne technologie i rozwiązania technologiczne w budownictwie komercyjnym oraz mieszkaniowym. Future 4 Build 2012 jest innowacyjną platformą biznesową, której celem jest zaprezentowanie energooszczędnych i ekologicznych technologii w sektorze inwestycji budowlanych. Wydarzenie gromadzi inwestorów, deweloperów, konstruktorów oraz architektów. Służy tworzeniu sieci biznesu oraz nowych możliwości inwestycyjnych w prężnie rozwijającym się sektorze budownictwa zrównoważonego.

Po sukcesie edycji Future 4 Build z 2011 r. organizatorzy postanowili poszerzyć działalność. Wydarzenie otwarto dla dostawców usług z sektora budowlanego. Podczas planowanej konferencji uczestnicy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego warto inwestować w ekologiczne technologie i jaki jest ich wpływ na zwrot stopy inwestycji.

Udział w międzynarodowej konferencji i wystawie Future 4 Build 2012 zapowiedziały już takie firmy jak: OSRAM, Rockwool, Philips Lighting, Pilkington czy Velux. Ze swoimi materiałami obecne tam będzie również Zrzeszenie Montażystów Stolarki oraz nasz Partner firma ISO-Chemie obecna na stoisku 39 w hali 4.

Więcej informacji na temat konferencji znajduje się w serwisie internetowym organizatora: future4build.pl.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*