Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Kto pyta, nie błądzi (w montażach)

Kto pyta, nie błądzi (w montażach)(12/10/2012)

Kolejne firmy, po ISO-Chemie i Inoutic, zdecydowały się przystąpić do grona Partnerów Zrzeszenia Montażystów Stolarki. We wrześniu swoje deklaracje współpracy na rzecz środowiska montażystów złożyły: Aereco, Effector i Roto.

Każda z nich dysponuje wyjątkowymi kompetencjami, bardzo przydatnymi dla każdego zaawansowanego specjalisty od montaży.

AERECO Wentylacja, to polski oddział fracuskiej firmy, która była prekursorem wentylacji higrosterowanej. W naszej branży znana jest przede wszystkim z nawiewników montowanych w ramie okiennej, które regulują przepływ powietrza w zależności od warunków wilgotnościowych. Ale firma Aereco to duża szersza kompetencja w systemach wentylacyjnych. Wraz z jej wsparciem środowisko montażowe zyskuje dostęp do najlepszych ekspertów od wentylacji.

EFFECTOR z Kielc znany jest przede wszystkim jako producent zespoleń szybowych, druga pod względem wielkości prywatna firma w tym segmencie. Ale Effector to także najwyższa kompetencja w systemach aluminiowych. Początki firmy to okapniki aluminiowe do okien drewnianych, potem różnego rodzaju profile aluminiowe dla budownictwa, a także aluminiowy system nakładek na okna drewniane. W ostatnim czasie Effector rozwija produkcję ślusarki aluminiowej i także w tym zakresie staje się jednym z lepszych doradców technicznych dla każdego montażysty.

ROTO Frank Okucia Budowlane to z kolei firma, która od samego początku Zrzeszenia wspiera jego działania. Polski oddział jednego z liderów rynku okuć do okien i drzwi stawia do dyspozycji montażystów swoich najlepszych techników, którzy potrafią wyjaśnić każdy dylemat związany z okuciami obwiedniowymi, przesuwnymi czy ryglami drzwiowymi. Roto organizuje również cykliczne szkolenia zarówno dla sprzedawców jak i montażystów. Dla tej firmy okucia nie mają tajemnic, a swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z montażystami i serwisantami stolarki.

Nie ma tygodnia, żeby do biura Zrzeszenia nie zgłosiła się jakaś kolejna firma zainteresowana współpracą z montażystami. To bardzo cieszy, bo jest wyrazem rosnącej świadomości kluczowego miejsca usługi montażowej i serwisu w całym łańcuchu dystrybucji i stosowania wyrobów stolarki budowlanej. Zachęcamy członków Zrzeszenia do codziennego korzystania z kontaktu z ekspertami firm partnerskich naszej organizacji. Jeżeli w naszej pracy powstaje jakikolwiek problem związany z ramami, szybami, okuciami, wentylacją czy uszczelnieniem – nie ma się co wahać, tylko trzeba pytać ekspertów. Dlatego są naszymi Partnerami, że chcą być pomocni w rozwiązywaniu konkretnych, codziennych problemów montażowych. Na Wasze telefony i maile czekamy w biurze Zrzeszenia: inż. Andrzej Kowalski (ekspert@montaze.info.pl) oraz inż.arch. Agata Woźniak (kontakt@montaze.info.pl). Jeżeli sami nie odpowiemy, to na pewno przekażemy Wasze zapytanie do naszego, zaprzyjaźnionego Eksperta z firmy partnerskiej. Pytajcie, nie błądźcie…

Więcej o naszych Partnerach znajdziecie w zakładce: Partnerzy Zrzeszenia

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*