Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Inspiracje dla sprzedawców stolarki

Inspiracje dla sprzedawców stolarki(04/10/2012)

Podczas najbliższej, listopadowej edycji Międzynarodowych Targów Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu – RetailShow 2012 w Warszawie pokazany zostanie SKLEP MODELOWY (The Perfect Store 2012).

W jednym miejscu, w jasny i czytelny sposób pokazane zostaną najnowocześniejsze rozwiązania dla sklepów i salonów sprzedaży. Wśród nich znajdą się m.in.: regały suche, stoiska dedykowane, oświetlenie ogólne i specjalistyczne, identyfikacja wizualna, POS i display, systemy fiskalne, Digital Signage, systemy zabezpieczeń, wentylacja i klimatyzacja. Artykuły prezentowane w sklepie modelowym będą pochodzić od producentów wystawiających na targach RetailShow 2012 swoją pełną ofertę handlową i tam będzie można rozmawiać o szczegółach.

To ważne dla wszystkich sprzedawców stolarki, bo przecież niczego nie trzeba tam kupować, a można zainspirować się do poprawienia wyglądu własnego salonu i wystawki. Polecamy każdemu sprzedawcy i właścicielowi salonu ze stolarką budowlaną. Miejsce: hala EXPO XXI, Warszawa, ul. Bema. Szczegóły na: www.retailshow.pl

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Tagi: , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz
  1. Okna Hajzler napisał:

    No to trzeba będzie się wybrać :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*