Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Akademia Automatyki

Akademia Automatyki(02/10/2012)

SOMFY z Warszawy kontynuuje swój program szkoleniowy Somfy-Expert, a we wrześniu uruchomiła specjalistyczną stronę somfybiznes.pl, skierowaną do firm, które chciałyby zostać autoryzowanym partnerem handlowym firmy. Tylko oni mogą w imieniu Somfy udzielić 5-letniej gwarancji na oferowane napędy do osłon.

Jednym z ważniejszych atutów współpracy z Somfy jest wsparcie reklamowe zapewniane przez firmę. Firmy biorące udział w programie Ekspert Somfy mają zapewnione bezpłatne szkolenia techniczne i sprzedażowe organizowane przez Somfy. Bardzo istotnym punktem jest również 5 lat gwarancji bezpośrednio od producenta dla użytkownika końcowego, którą mogą przekazać tylko firmy biorące udział w programie. Pięcioletniej gwarancji firma Somfy udziela wszystkim partnerom handlowym kanału B2B. Specjalnie jednak dla Somfy Expertów firma stworzyła „Czek Serwisowy”, dzięki któremu klient końcowy po odesłaniu części ankiety uzyskuje gwarancję bezpośrednio od firmy Somfy.

Specjalnie dla Expertów Somfy stworzono także Akademię Automatyki Somfy, do której mogą przystąpić tylko pracownicy zrzeszonych w programie firm. Program oferuje możliwość zbierania punktów, które można następnie wymienić na bardzo atrakcyjne nagrody.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Tagi: , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*