Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Poradnik okienny INOUTICa

Poradnik okienny INOUTICa(22/09/2012)

Narasta wśród firm produkcyjnych i dostawców świadomość konieczności wspierania codziennej pracy sprzedawców i montażystów stolarki.

Przejawem tej troski są coraz liczniej organizowane szkolenia specjalistyczne, ale też wyposażanie punktów handlowych w materiały prezentacyjne, organizacja programów motywacyjnych, ale też opracowywanie specjalistycznych wydawnictw. I właśnie w ostatnich dniach firma Inoutic/Deceuninck – partner Zrzeszenia Montażystów, zleciła opracowanie i wydała poradnik Systemy Okienne (na zdjęciu). Jest to zgromadzona w jednym miejscu wiedza na temat okien, drzwi i ich systemów, na temat poprawnego ich pomiaru i montażu, a całość domyka dział poświęcony zagadnieniom prawnym i marketingowym. Jest to pozycja na pewno przydatna i sprzedawcy, i montażyście w każdej firmie. Gorąco polecamy.

Firma Inoutic/Deceuninck przekazała dla członków Zrzeszenia niezbędną ilość podręczników w wersji papierowej – do końca miesiąca zostaną one im rozesłane. Pozostałych sprzedawców i montażystów zachęcamy do sięgnięcia po elektroniczne wydanie tego Poradnika – dzięki uprzejmości firmy Inoutic będzie ono dostępne nieodpłatnie w naszym sklepie internetowym. Wystarczy przesłać zamówienie elektroniczne.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz
 1. ekspert napisał:

  Czekamy na recenzje książki od montażystów.

 2. LANGER Marcin Marchewka napisał:

  Zgadzam się. Kolorowe obrazki szybko bledną, tak samo jak szybko cichnie natarczywy szum PR-owski, który często zakrywa słabe strony :)

 3. redaktor napisał:

  To już nie chodzi nawet o same produkty, ale o działania marketingowe pożyteczne dla rozwoju tej branży. Można budżet marketingowy wydać na obrazki w kolorowej prasie, a można też na podręcznik właśnie, na profesjonalne ekspozycje, na merytoryczne szkolenia sprzedażowe. Na pewno korzyści długofalowe z tego są większe niż z kolorowych obrazków..

 4. LANGER Marcin Marchewka napisał:

  …bo INOUTIC/Deceuninck to klasa sama w sobie. Sztywność konstrukcji, ponadczasowy design, proste- ale sprawdzone i niezawodne rozwiązania, niepowtarzalne w innych systemach i niepospolite, zapewniają bezawaryjne użytkowanie gotowych okien przez dziesiątki lat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*