Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Pokaz systemu SAAW

Pokaz systemu SAAW(20/09/2012)

Firma SAAW System, producent nowatorskiego systemu mocowania okien, zaprasza na szkolenie i pokaz montażu z użyciem swoich kotew tworzywowych.

Jak zapewnia firma: jest to sprawdzone, systemowe rozwiązanie, które daje gotowe propozycje dostosowane do różnego rodzaju podłoża i różnego rodzaju stolarki okiennej.

Szkolenie i pokaz odbędzie się w Warszawie 29 września od godz. 9.00, a zainteresowani mogą zgłaszać się do 24.09. do p. Beaty Defecińskiej, pod e-mail: marketing@saawsystem.com lub tel. 722 129 000.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (6 głosów, średnia ocena: 3,67)
Komentarze Dodaj komentarz
 1. LANGER Marcin Marchewka napisał:

  Właśnie po. Świetna atmosfera, nowe kontakty i…kontrakty:) Pełna sala, spotkanie z dawnymi znajomymi z Empolu (sorki chłopaki, że tym razem ja Was szkoliłem ;) , a przede wszystkim wysoki poziom szkolenia. Szczegóły systemów: MOWO, Knelsen, SFS; nic nudy dzięki Roto, AiB, Effector, JAF, Penosil… Warto było :)

 2. stol napisał:

  A co na to uczestnicy – montażyści? Dużo ich było tym razem?

 3. LANGER Marcin Marchewka napisał:

  No i ups! Na szkoleniach SAAW-System demonstrował kotwy na małych oknach (niewysokich), gdzie kotwy sprawowały się zgodnie z oczekiwaniami. Jednak na montażu dużych okien w Oleśnicy okazało się, że kotwy nie dają rady… Obciążenia pionowe znoszą bardzo dobrze, ale to, że są bardzo giętkie sprawia, że 1) poprzez regulację kotwy nie da się przyciągnąć ramy do ościeża, a zamiast tego odgina się kotwa w stronę stojaka ramy (analogicznie nie da się podciągnąć nadprożowej części ramy do nadproża, ponieważ kotwa się odgina), no i 2) rama nie jest stabilna tak, jak w przypadku użycia konsol Knelsen i SFS lub wkrętów ościeżnicowych. Po prostu – kotwy SAAW są za giętkie. Ale idealnie nadają się do stosowania jako podpory pod częściami progowymi ram. Nie przeszkadzają w montażu parapetów, nie stanowią mostków termicznych, pozostają na stałe.
  Szkoda, że SAAW-System zamiast posłuchać kolejnej naszej sugestii (już wprowadził za naszą namową otwór w konsoli tzw. fasolkę), a opisaną wadę można bardzo prosto skorygować, to… obraził się. Jak Elwiz :)

 4. redaktor napisał:

  Kompleksowe – niekompleksowe: to drugorzędne. Ważne, że uczestnicy otrzymują wiedzę, która ich satysfakcjonuje.. :-)

 5. LANGER Marcin Marchewka napisał:

  kompleksowe – w sensie, że nie tylko praktycznie o montażu, ale też trochę ciekawostek, nowinek, dyskjusji, próbek,demonstracji materiałów montażowych. Pewnie, że ostatnio o Saaw – Systemie sporo, ale w jeden dzień chyba trudno każdy sposób montażu demonstrować, skoro i tak większość obecnych potrafi montowac na kotwy, dyble, wkręty itp, a Saaw to jeszcze nowość, więc nie dziwota, że posłuch na szkoleniach ma :)

 6. stol napisał:

  Jeśli na takim „szkoleniu” pokazuje się tylko jeden sposób montażu, to już nie jest „kompleksowe”. A takie szkolenia robi chyba większość producentów dla swoich dealerów i montazystów.

 7. LANGER Marcin Marchewka napisał:

  Z jednej strony tak- to promocja, ale z drugiej strony zawsze przy tego typu imprezie jest patron merytoryczny, medialny, sponsor, ekspert i każdy w większej lub mniejszej mierze bierze udział dla reklamy i promocji. Jest też trzecia strona – gdzie indziej można osobiście pogadulić z przedstawicielem np. Penosila lub Saaw-a i przetestować ich produkty, roztrząsać wady i zalety z kolegami po fachu?

 8. stol napisał:

  A ja mam wrażenie po dotychczasowych szkoleniach infookno, że jest to promocyjna prezentacja systemu SAAW i kilku innych dostawców.. mylę się?

 9. LANGER Marcin Marchewka napisał:

  Szkolenie bezpłatne, to kompleksowe szkolenie dla montażystów organizowane przez Infookno.pl

 10. ekspert napisał:

  Szkolenie jest bezpłatne?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*