Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Kolejne Forum Montażowe (nr III)

Kolejne Forum Montażowe (nr III)(20/09/2012)

Ukazał się właśnie najnowszy, trzeci już numer kwartalnika Forum Montażowe, przeznaczonego dla profesjonalnych sprzedawców i montażystów stolarki.

W bieżącym wydaniu znaleźć można m.in. wyjaśnienie czym różnią się folie paroprzepuszczalne od paroszczelnych, zalecenia dotyczące poprawnego pomiaru otworów okiennych oraz wskazówki odnośnie stabilnego i bezpiecznego montażu rolet. Poza tym ekspert Zrzeszenia omawia w Forum zalety używania systemu konsol Knelsen, a doradcy z Koelnera tłumaczą, jak dobierać kołki i dyble do odpowiednich materiałów murowych. Doradcy z Novofermu podpowiadaja z kolei, jak montować i serwisować bramy, by pozyskiwać kolejnych klientów z polecenia. We wrześniowym wydaniu Forum Montażowe znaleźć można także opis najnowszych wyrzynarek firmy Festool i porady szefa firmy montażowej na temat kryteriów wyboru właściwego dla ekipy montażowej samochodu dostawczego. Na zakończenie bieżącego numeru ekspert Zrzeszenia podpowiada jak poprawnie zbudować team sprzedażowy, a specjalistka od marketingu wskazuje na konkretne elementy funkcjonowania małej firmy handlowo-usługowej, które mogą łatwo popsuć jej wizerunek w oczach klientów.

Kwartalnik Forum Montażowe już jest dostępny dla wszystkich członków Zrzeszenia, a sprzedawcy i montażyści zainteresowani jego lekturą mogą otrzymać to pismo sięgając po nie w naszym Sklepie Montażowym. Zapraszamy.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*