Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Stolarka motocyklowa

Stolarka motocyklowa(10/09/2012)

Wielu właścicieli firm handlowo-montażowych oraz wielu montażystów zjechało w ostatni weekend do Koszelówki pod Płockiem, by wziąć udział w dorocznym motocyklowym zlocie branżowym: MotoBud.

Wspólna przejażdżka do Włocławka i Ciechocinka, a potem wspólna wieczorna biesiada dały okazję do wielu nie tylko fachowych rozmów, ale też dzielenia się pomysłami na przetrwanie cięższego okresu. Jednym z najbardziej aktywnych uczestników i sponsorów tegorocznego MotoBudu była firma BularEx, którego szef i właściciel, Piotr „Buli” Cieplucha, poprowadził kolumnę zlotową. Motocykliści stolarkowi ugoszczeni zostali przez Piotra również jego słynną cytrynówką, która natychmiast została przechrzczona na „bulinówkę” z własnym logo. Gospodarzem wieczoru w Koszelówce była płocka firma Opeus, we Włocławku gościł nas Bruegmann, a stolarkowe motocyklowanie wsparły w tym roku również takie firmy jak Krispol, Effector, Fakro, VBH i Lange-Łukaszuk.

Fotorelacja z tegorocznego MotoBudu już wkrótce znajdzie się na stronie Motobud.pl, a szerszy opis w kolejnym wydaniu miesięcznika Forum Branżowe. Wszystkich handlowców i montażystów, których pasją są motocykle, zapraszamy już za rok, na kolejny, dziewiąty już MotoBud. Być może pod Częstochową…

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*