Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Mistrzowie na meczu Politycy – Gwiazdy TVN

Mistrzowie na meczu Politycy – Gwiazdy TVN(25/08/2012)

Mistrzowie Montaży zaproszeni zostali przez swojego Mecenasa – firmę Drutex SA z Bytowa do obejrzenia na żywo atrakcyjnego meczu charytatywnego Politycy kontra Gwiazdy TVN, którego Drutex jest jednym ze sponsorów.

Bilety na mecz, który odbędzie się 2 września na stadionie warszawskiej Legii, są do odebrania dla członków Zrzeszenia w warszawskim biurze ZMS. Wystarczy zadzwonić i zamówić wejściówki na stadion dla siebie i swojej rodziny, a będzie można odebrać je w dniu meczu przy wejściu na Pepsi Arena przy Łazienkowskiej w Warszawie.

DRUTEX – Mecenas Mistrzów Montażu, obecny będzie promocyjnie nie tylko na samym meczu, ale również obszar przed stadionem zagospodarowany zostanie przez namiot DRUTEX-u. Tam na kibiców sportowych potyczek czekają nie lada atrakcje: m.in. gwiazdy z tegorocznej edycji programu X-Factor! Specjalnie dla fachowców ze Zrzeszenia obecni tam będą również technicy Firmy z Bytowa, by odpowiedzieć na każde pytanie związane z oknami, drzwiami i roletami oraz z techniką ich montowania w murze.

Całkowity dochód z meczu przeznaczony został na remont Kliniki Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka, a dla nas to kolejny pokaz jak potrafimy się jednoczyć w imię wyższych celów. Oby takich okazji było jak najwięcej. Zapraszamy wszystkich Mistrzów Montażu.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 4,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*