Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Nowi Partnerzy Zrzeszenia

Nowi Partnerzy Zrzeszenia(25/08/2012)

Zrzeszenie Montażystów Stolarki zyskało dwie firmy partnerskie, które chcą swoją wiedzą i potencjałem wesprzeć środowisko specjalistów montowania wyrobów stolarki budowlanej.

Jedną z nich jest zaangażowana już wcześniej w nasze Warsztaty Montażowe firma ISO-Chemie z Aalen – europejski lider techniki uszczelnień. Przedstawiciel firmy w Polsce – pan Cezary Lupak, jest do dyspozycji członków Zrzeszenia we wszelkich kwestiach związanych z doborem i stosowaniem folii i taśm rozprężnych. Wspólnie z panem Lupakiem planujemy już wizyty i szkolenia w regionach, a na luty zaplanowaliśmy konferencję z udziałem szefa rozwoju produktu ISO-Chemie, na której pokazane zostaną najnowsze materiały do uszczelniania złączy okienno-drzwiowych i fasad. Firma stawia do dyspozycji Zrzeszenia swoje centrum szkoleniowe w niemieckim Aalen, gdzie można nie tylko poznać te nowe produkty, ale też przećwiczyć ich praktyczne zastosowanie w warunkach budowy. Wiosną planujemy zabrać tam najbardziej aktywnych członków Zrzeszenia.

Całkiem nowym partnerem naszego Zrzeszenia jest natomiast Deceuninck/Inoutic ze Swarzędza – znany i ceniony dostawca tworzywowych systemów okienno-drzwiowych. Technicy z tej firmy zaoferowali się pomóc każdemu montażyście, który chcieć będzie zgłębić tajniki konstrukcji i stosowania okien i drzwi z pcw. Inoutic to firma, która ma w swojej ofercie również tworzywowe deski tarasowe, których montowanie może stanowić doskonałe uzupełnienie działalności każdej firmy montażowej. Niebawem Inoutic wyda specjalny poradnik dla handlowców i montażystów, który przekazany zostanie każdemu członkowi Zrzeszenia. Jest to kompendium wiedzy o oknach i drzwiach tworzywowych, o zasadach ich stosowania i montażu, ale też o kwestiach prawnych związanych z obrotem wyrobami stolarki budowlanej. Także Inoutic zaprasza montażystów stolarki do swojej poznańskiej siedziby, gdzie zorganizuje specjalne warsztaty montażowe dla członków Zrzeszenia.

Do warszawskiego biura ZMS zgłaszają się wciąż kolejne firmy zainteresowane wsparciem naszych działań. Są wśród nich zarówno producenci okien i drzwi, jak i dostawcy materiałów do ich produkcji, a więc: profili tworzywowych i aluminiowych, szyb zespolonych i okuć. Swoją wiedzą i doświadczeniem chcą wesprzeć członków Zrzeszenia także dostawcy pian i silikonów oraz techniki montażowej i elektronarzędzi. Każda wyspecjalizowana firma jest mile widziana w Zrzeszeniu, gdyż dzięki takiej współpracy uda się zebrać i poszerzyć wiedzę z zakresu techniki montowania okien, drzwi i fasad. Niebawem poinformujemy o kolejnych Partnerach Zrzeszenia Montażystów Stolarki, a firmy rozważające taką współpracę zachęcamy do kontaktu z warszawskim biurem ZMS . Natomiast montażystów i szefów firm, którzy chcieliby skorzystać z wiedzy naszych Partnerów zachęcamy do zadawania pytań, ale też do kontaktu z naszymi Partnerami – najpierw przez biuro Zrzeszenia: kontakt@montaze.info.pl .

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (5 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz
  1. LANGER Marcin Marchewka napisał:

    Okna i drzwi Deceuninck, teraz Inoutic sprzedajemy i montujemy z powodzeniem od lat – bardzo cieszy nas to, że Deceuninck/Inoutic będzie odtąd wspierać Zrzeszenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*