Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Partacze też potrzebni..

Partacze też potrzebni..(18/08/2012)

Branżowy portal blogowy przypomina w swoim dziale filmowym pamiętny odcinek TVN-owskiego programu „Uwaga! Usterka”. Pokazuje on tzw. „fachowców”, którzy podejmują się wymiany balkonu u klienta.

Pierwszy „fachowiec” w ogóle nie ma pojęcia o tym co robi, a drugi reguluje i montuje idiotycznie, będąc przekonanym, że robi jak najbardziej dobrze… Z takimi „fachowcami” wciąż niestety mamy do czynienia na naszym rynku. „Niestety”, a może i „na szczęście” dla ludzi znających ten fach.

Dlatego rozmawiając z klientami na temat standardu montażu, warto pokazać im ten film, żeby zobaczyli z jakimi „fachowcami” mogą mieć do czynienia skuszeni niższymi stawkami. Warto to przeanalizować, wyłapać błędy i konkretnie wytłumaczyć klientowi dlaczego tak nie powinno się tej pracy wykonywać. Jak tylko będzie chciał obejrzeć i nas wysłuchać, na pewno nabierze zaufania do naszych umiejętności i wiedzy i może już nie będzie się targował o każde 2 złote na montażu okien. A zanim zamówi innego montażystę, to na pewno się dwa razy zastanowi…

Do obejrzenia: „UWAGA Usterka” z TVN.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*