Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Na Torwar w październiku

Na Torwar w październiku(06/08/2012)

BUDOWA REMONT DOM I WNĘTRZE to nazwa Ogólnopolskich Targów Budowlanych, które odbędą się w dniach 6-7 października 2012 tradycyjnie już na warszawskim Torwarze.

Jest to największa jesienna impreza wystawiennicza z zakresu budownictwa i wyposażenia wnętrz na Mazowszu. Na Targach obecni są wiodący producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych i artykułów wyposażenia wnętrz z kraju i zagranicy. Rokrocznie w targach bierze udział około 160 wystawców, a imprezę odwiedzają tysiące gości.

Program wydarzeń towarzyszących: konferencje, prelekcje, pokazy i warsztaty, promocje cenowe i konkursy to tylko nieliczne atrakcje targów. Na targach radzić będą: inżynierowie budownictwa, projektanci instalacji, czy specjaliści w zakresie izolacji termicznej i akustycznej okien i systemów okiennych. Można także liczyć na porady ekspertów od montaży stolarki, architektów, projektantów wnętrz, specjalistów ds. wentylacji i rekuperacji itp.

Targom BUDOWA, REMONT, DOM i WNĘTRZE towarzyszyć będzie bogaty program spotkań poświęconych kolejnym etapom budowy domu pod klucz. Jednym z tematów prelekcji będą „Zalety montażu warstwowego”, objaśniane przez eksperta Zrzeszenia Montażystów Stolarki, inż. Andrzeja Kowalskiego. Wszystkich zainteresowanych tym tematem zapraszamy już dzisiaj na Torwar na spotkanie z naszym ekspertem w dniu 6 października (sobota) lub w obydwa targowe dni na stoisku informacyjnym Zrzeszenia.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz
  1. redaktor napisał:

    UWAGA!! Targi zostały ODWOŁANE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*