Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Nowe kompetencje ekip

Nowe kompetencje ekip(05/08/2012)

Coraz częściej producenci i systemodawcy zaczynają cenić dobre ekipy wykonawcze. Coraz częściej także zgłaszają do biura Zrzeszenia, żeby zaproponować jakieś bezpłatne szkolenia, testowanie produktów lub atrakcyjne ceny na materiały montażowe dla członków ZMS.

W ubiegłym tygodniu odwiedził nasze biuro przedstawiciel jednego z systemodawców aluminiowych proponując współpracę z ekipami montażowymi. Miałaby ona polegać na dogłębnym przeszkoleniu wybranych ekip w siedzibie systemodawcy, dostarczeniu wiedzy teoretycznej i praktycznej, a następnie sprawdzeniu umiejętności wykonawczych. Zakwalifikowane ekipy stałyby się autoryzowanymi wykonawcami montażu tego systemu aluminiowego i byłyby polecane przez systemodawcę wszystkim inwestorom, zainteresowanym gwarancją poprawnego wykonania witryny, ogrodu zimowego czy fasady. Dlatego właśnie wskazane jest, aby do takiej współpracy zgłosiły się ekipy, które już mają jakieś doświadczenie w ślusarce aluminiowej, a najlepiej także w montowaniu fasad aluminiowo-szklanych. Konieczne jest aby w takiej ekipie była przynajmniej jedna osoba potrafiąca „czytać” rysunki techniczne i posiadająca podstawową choćby wiedzę budowlaną.

Niebawem biuro Zrzeszenia zwróci się do członków ZMS z zapytaniem o chęć takiej specjalizacji w konkretnym systemie aluminiowym. Niezależnie jednak od tego warto zwrócić uwagę na możliwości poszerzania kompetencji własnych ekip i zdobywania coraz to nowych umiejętności. W trudnych czasach, kiedy ilość zleceń na montaż okien czy drzwi maleje, jedyną możliwością utrzymania obrotów w firmach będzie powiększenie oferty świadczonych usług. Jeżeli nie będą to ogrody zimowe czy fasady, to może drzwi antywłamaniowe albo układanie paneli podłogowych? Na pewno już dzisiaj warto się nad tym zastanowić i podjąć działania. W razie czego pomocą i doradztwem służyć może  nasz Ekspert techniczny.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 4,67)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*