Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Warsztaty dla handlowców w Warszawie

Warsztaty dla handlowców w Warszawie(13/06/2012)

Firma TEME z Chorzowa organizuje w Warszawie ciekawe szkolenia przeznaczone dla sprzedawców i handlowców. Projekt współfinansowany jest (75% wsparcie) dla firm z sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Odpłatność „last minute” wynosi jedynie 100 zł. A oto terminy i tematy „warszawskie”:

Temat I : Interdyscyplina w obszarze procesu sprzedaży – zakupu

 • Zakres : Skuteczne techniki sprzedaży i obsługi Klienta (różne kanały), 55 taktyk ukrytej perswazji, 30 technik retorycznych
 • Termin : 16-17.06.2012
 • Miejsce Szkolenia : Warszawa, ul. Domaniewska 47/10
 • Ilość wolnych miejsc : 4 / 15 miejsc szkoleniowych

Temat II : Interdyscyplina w obszarze i interesie negocjacyjnym

 • Zakres : 62 gry negocjacyjne z budowaniem postawy asertywnej w ramach negocjacji problemowych i pozycyjnych / techniki białe i czarne
 • Termin : 18-19.06.2012
 • Miejsce Szkolenia : Warszawa, ul. Domaniewska 47/10
 • Ilość wolnych miejsc : 5 / 15 miejsc szkoleniowych

Temat III : Interdyscyplina w obszarze i interesie negocjacyjnym

 • Zakres : 62 gry negocjacyjne z budowaniem postawy asertywnej w ramach negocjacji problemowych i pozycyjnych / techniki białe i czarne
 • Termin : 25-26.06.2012
 • Miejsce Szkolenia : Warszawa, ul. Domaniewska 47/10
 • Ilość wolnych miejsc : 6 / 15 miejsc szkoleniowych

Każdy uczestnik powyższych warsztatów otrzymuje :

 • 1. Materiały szkoleniowe
 • 2. Karty treningowe
 • 3. Podręcznik na CD
 • 4. Certyfikat
 • 5. Catering
 • 6. Obiad w pierwszym dniu warsztatu
 • 7. Indywidualne konsultacje z trenerem

Rejestracja uczestnika odbywa się drogą elektroniczną poprzez wypełnienie i odesłanie formularza zgłoszeniowego, do pobrania ze strony Organizatora: www.teme.home.pl

Bliższe szczegóły: TeMe aleksandra.darska Centrum Szkoleniowe : 41-503 Chorzów, ul. Rębaczy 2 tel. +48 721 257 397 | NIP : 6261782737   http://www.teme.home.pl

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Komentarze Dodaj komentarz
 1. j napisał:

  A może jeszcze napiszecie o notorycznym bookowaniu sal w różnych miejscach i nie płaceniu za nie?

 2. Właściciel napisał:

  Wszelkie informacje zamieszczone na nasz temat tj. TEME Aleksandra Darska nie mają podstaw prawnych, a jedynie mają znamiona pomówienia i narażenia dobrego imienia Trenera.
  Jednocześnie informujemy, że wystąpiliśmy na drogę sądową w reakcji na zapisy.

 3. AKA napisał:

  Nie ma ani słowa w zgłoszeniu ani na stronie informacji o sposobie rezygnacji. Mówią łaskawie jak człowiek chce zrezygnować. Oszuści

 4. AKA napisał:

  Zgadzam się z Panią Hanną. W tym roku uczestniczyłyśmy w jednym szkoleniu z dwóch zrezygnowałyśmy. Złożyłyśmy formalna rezygnację, która drogą mailową została przyjeta. Do dnia dzisiejszego nie dostałyśmy zwrotu pieniędzy, brak odpowiedzi na wezwania mailowe, nie odbierają korespondencji listowej. Złodzieje!!!

 5. Aleksandra Darska napisał:

  Odnosząc się do słów Pani Hanny Zasada :
  1. Szkolenia odbywają się w formie warsztatowej
  2. Z projektów organizowanych przez TEME korzystają m.in. takie Firmy jak : PKM DUDA, SOKOŁÓW S.A., Grupa Kapitałowa IGLOTEX, TEBODIN S.A., CENTROSTAL S.A.
  3. Pani Hanna Zasada brała udział tylko w jednym spotkaniu szkoleniowym. Ocena tego szkolenia : cytat : „nie ma z kim pracować, słaba grupa”. Ocena dotyczyła zespołu a nie trenera!

  Aleksandra Darska

 6. Aleksandra Darska napisał:

  Stanowisko.
  Informujemy, że Pani Hanna Zasada przystąpiła do współuczestnictwa w Projekcie szkoleniowym organizowanym przez Firmę TEME jako Beneficjent. Informujemy, że w ramach realizowanego Projektu Pani Hanna Zasada nie złożyła formalnej rezygnacji z Projektu tym samym zajmując miejsca szkoleniowe. Absencja pracowników delegowanych do szkoleń przez Panią Hannę Zasada nie została usprawiedliwiona w Projekcie. Organizator Projektu również nie został poinformowany o możliwych absencjach jeszcze przed danymi terminami szkoleń.
  Informujemy, że w ramach terminów prowadzonych szkoleń w Projekcie w trybie otwartym, wszystkie terminy zostały zrealizowane zgodnie z harmonogramem spotkań (listy obecności).
  Informujemy, że daliśmy możliwość wykorzystania danych dni szkoleniowych w kolejnym Projekcie w roku 2014.

  Na dzień 21.11.2014 nadal nie posiadamy jako Organizator formalnej rezygnacji Beneficjenta z Projektu oraz faktów świadczących o powodzie rezygnacji z Projektu.

  Zespół TEME

 7. Hanna napisał:

  UWAGA – OSZUŚCI!
  Firma nie zrealizowała 90% szkoleń za które zapłaciliśmy z góry!!! Regulaminy projektów są tak skonstruowane abyście myśleli że to są dofinansowane szkolenia, są nawet podane numery projektów itd. To socjotechnika! Szkolenia to raczej „pogadanki” nic nie mają wspólnego z rzeczywistą edukacją!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*