Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Rusza sklep dla montażystów

Rusza sklep dla montażystów(09/06/2012)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już za chwilę rusza sklep internetowy dla montażystów i sprzedawców stolarki. Będzie można w nim kupić wszystkie materiały niezbędne do montażu warstwowego oraz montażu w warstwie ocieplenia.

Co ważne nie trzeba będzie tu kupować materiałów w opakowaniach zbiorczych, ale można będzie kupić dokładnie w takich ilościach, jakie niezbędne będą do wykonania konkretnego zlecenia montażowego. Co więcej: jeżeli zadzwonicie do naszego Eksperta, to on pomoże Wam dobrać odpowiednio te materiały i pomoże wyliczyć niezbędne ilości.

W sklepie internetowym dla montażystów znajdziecie następujące działy:

  • - folie uszczelniające
  • - taśmy rozprężne
  • - konsole i wsporniki
  • - chemia budowlana
  • - łączniki i akcesoria
  • - publikacje

Na razie zamówienia będą realizowane po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i uzgodnieniu zapotrzebowania. Chodzi o uniknięcie niepotrzebnych pomyłek w zamówieniach, bo musimy przyznać, że i my nie mamy w tym jeszcze doświadczenia. Wdzięczni będziemy Wam za odwiedzenie naszego Zrzeszeniowego sklepu i podzielenie się Waszą opinią co do asortymentu i zaproponowanych cen. Wejdźcie więc do naszego wspólnego sklepu i napiszcie swoje wrażenia. To pierwszy krok w budowaniu możliwości wspólnych zakupów dla członków Zrzeszenia, a mamy nadzieję, że we współpracy uda nam się zbudować coś, co będzie Wam służyć przez lata, pomagając oszczędzać na kupowanych materiałach.

Na Wasze opinie czekamy pod adresem e-mail: ekspert@montaze.info.pl . Każdy z Was otrzyma od nas w zamian elektroniczne wydanie Kwartalnika „Forum Montażowe”. Czekamy więc już tylko na Wasze opinie.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*