Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Warsztaty cięcia i łamania szkła

Warsztaty cięcia i łamania szkła(30/05/2012)

Firma Bohle wraz ze Stowarzyszeniem Producentów Szkła Budowlanego są organizatorami warsztatów z cięcia i łamania szkła grubego. Praktyczne zajęcia mają umożliwić podniesienie umiejętności osób zajmujących się ręcznym rozkrojem i łamaniem szkła oraz zapoznanie się ze zjawiskami fizycznymi zachodzącymi podczas tych

Program warsztatów obejmuje 3-godzinną część teoretyczną wspartą prezentacją zdjęć i slajdów oraz część praktyczną. Uczestnicy warsztatów będą mogli pod okiem doświadczonych techników z firmy Bohle, Pana Dieter Biolik oraz Pani Anny Piotrowskiej, podnieść swoje umiejętności, zapoznać się z zaawansowanymi technikami pracy ze szkłem i praktycznie poćwiczyć na sprzęcie dostarczonym przez firmę Bohle.

Zajęcia prowadzone są w godz. 9.00-17.00 z półgodzinną przerwą na lunch. Kończą się rozdaniem certyfikatów przygotowanych przez firmę BOHLE. Najbliższe warsztaty:

  • 3 lipca 2012r. w firmie REZAL, Łódź
  • 5 lipca 2012 w firmie INSOGLAS, Wysogotowo koło Poznania
  • Kolejne spotkania odbędą się we wrześniu br., w 38 tygodniu roku w województwie warmińsko-mazurskim.

Koszt uczestnictwa dla osoby z mikro i małej firmy wynosi 200 zł netto.

Formularz i warunki uczestnictwa do pobrania poniżej. Zgłoszenie należy przesłać w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@polskieszyby.pl lub faxem na numer 61 816 17 26.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*