Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Majówka w Gliwicach

Majówka w Gliwicach(17/05/2012)

W ostatni weekend maja wszyscy profesjonalni montażyści będą mieć ostatnią w tym półroczu okazję do zweryfikowania swoich umiejętności przed Komisją Programu Mistrzowie Montażu i do uzyskania dyplomu mistrzowskiego. Regionalne Warsztaty Montażowe odbędą się tym razem w Gliwicach w obiektach Politechniki

W ostatni weekend maja wszyscy profesjonalni montażyści będą mieć ostatnią w tym półroczu okazję do zweryfikowania swoich umiejętności przed Komisją Programu Mistrzowie Montażu i do uzyskania dyplomu mistrzowskiego.

Regionalne Warsztaty Montażowe odbędą się tym razem w Gliwicach w obiektach Politechniki Śląskiej przy ulicy Kaszubskiej. Zaczną się 26 maja o godzinie 10.00, a zakończą w niedzielę 27 maja wzorcowym pokazem montażu o godz. 15.00. W sobotę również o godz. 12.00 rozpocznie się seminarium montażowe z udziałem ekspertów Zrzeszenia i konsultantów z firm partnerskich.

Zapraszamy na nasze Warsztaty wszystkich zainteresowanych tematyką montażu stolarki i profesjonalizacją zawodu montażysty. Do Waszej dyspozycji będą tu eksperci firm partnerskich Programu. Na miejscu obecni będą też członkowie i eksperci Zrzeszenia Montażystów Stolarki, którzy udzielą Wam wszelkich informacji na temat możliwości dokształcania się zawodowego, pozyskania wsparcia technicznego i prawnego oraz tańszego zaopatrzenia się w materiały do montażu okien i drzwi. Na miejscu można będzie również dowiedzieć się więcej o pracach Zrzeszenia i złożyć deklarację przystąpienia do grona członków i sympatyków tej pierwszej Korporacji zawodowej montażystów.

Do zobaczenia w Gliwicach.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*