Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Kongres Stolarki pod Warszawą

Kongres Stolarki pod Warszawą(05/05/2012)

W dniach 17-18 maja 2012 r. w Falentach koło Warszawy odbędzie się trzecia edycja Kongresu organizowanego przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

Spotkanie kierowane jest do producentów i menedżerów branży stolarki budowlanej. Program będzie dotyczył najistotniejszych zagadnień środowiska i kierunków rozwoju branży stolarki budowlanej. Według zapewnień organizatorów wykładowcy postarają się odpowiedzieć na pytania nurtujące branżę okienną i drzwiową, natomiast paneliści – zainicjują merytoryczne dyskusje. Organizatorzy przewidują, że w tegorocznej edycji Kongresu Stolarki Polskiej weźmie udział około 200 przedsiębiorców związanych z branżą okienną i drzwiową, przedstawicieli instytutów, mediów, instytucji i organizacji pozarządowych.

Pomimo, że na Kongresie poruszanych będzie kilka ważnych kwestii dla sprzedawców i montażystów stolarki i zachęcamy do udziału w nim, to nie możemy rekomendować Wam tej imprezy z uwagi na jej mocno zawyżony koszt. Wraz z wpisowym, dojazdem i noclegiem wyniesie on ok. 1500 zł. Znając sytuację na rynku podejrzewamy, że mało kogo będzie stać obecnie na poniesienie takich kosztów. Po Kongresie postaramy się natomiast zamieścić relację z tej imprezy, a może też omówić najważniejsze wystąpienia.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (6 głosów, średnia ocena: 4,67)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*