Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Certyfikat Fachowej Usługi

Certyfikat Fachowej Usługi(02/05/2012)

Firmy stowarzyszone w Zrzeszeniu Montażystów Stolarki korzystają z promocji swoich wszędzie tam, gdzie obecne jest Zrzeszenie. Na pewno na stronie internetowej, w licznych publikacjach prasowych i internetowych oraz na regionalnych targach budowlanych.

Od dzisiaj promowani są również na ogólnopolskim portalu FachoweUslugi.pl, ponieważ Zrzeszenie podjęło współpracę z utworzonym tam systemem sprawdzonych usług. Do końca roku każdy członek Zrzeszenia jest tam nieodpłatnie rekomendowany inwestorom poszukującym sprawdzonych ekip montażowych.

SYSTEM SPRAWDZONYCH USŁUG to pierwsze w Polsce miejsce, gdzie na podstawie posiadanych referencji można pozycjonować własną firmę, budować jej prestiż i markę, wyróżnić ją na rynku i zdobyć lepszych klientów. Referencje to najważniejszy wyróżnik firm przystępujących do Systemu. Przedstawiając ich odpowiednią ilość, firma otrzymuje CERTYFIKAT i może używać znaku „SPRAWDZONA JAKOŚĆ USŁUG”. Dla członków ZMS wystarczającą rekomendacją w tym Systemie jest rekomendacja Zrzeszenia.

Przystępując do Systemu Sprawdzonych Usług każda firma montażowa:

 • dołącza do grona sprawdzonych fachowców na fachoweuslugi.pl
 • prezentuje posiadane referencje, uprawnienia, nagrody i certyfikaty
 • otrzymuje CERTYFIKAT Systemu
 • wyróżnia się znakiem SPRAWDZONA JAKOŚĆ USŁUG
 • zyskuje najlepszą wizytówkę własnych usług

Motto Systemu brzmi: DOBRA OPINIA BUDUJE SUKCES!

Przystępując do Zrzeszenia Montażystów Stolarki otrzymuje się więc nie tylko Certyfikat Zrzeszenia, ale też certyfikat SYSTEMU SPRAWDZONYCH USŁUG. Otrzymuje się w ten sposób unikalne narzędzia do wyróżnienia się na lokalnym rynku, do pozyskiwania nowych klientów i umacnienia swojej pozycji wśród firm konkurencyjnych. Na pewno warto z tego korzystać.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (5 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz
 1. LANGER napisał:

  Proponuję w wyszukiwarce na fachoweuslugi.pl zmienić podkategorię branży OKNA i DRZWI, nie na odwrót. Na budowach przeważnie najpierw montuje się okna, nie drzwi ;)

 2. LANGER napisał:

  No to do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*