Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Warszawskie spotkania z inwestorami

Warszawskie spotkania z inwestorami(16/04/2012)

Od piątku do niedzieli 15 kwietnia odbywały się na warszawskim Torwarze 18. targi budowlane MurEXPO, na których funkcjonował punkt doradczy Zrzeszenia Montażystów Stolarki.

Nasi członkowie i eksperci przez cały weekend obecni byli na tych targach spotykając się zarówno z wykonawcami, jak i z klientami indywidualnymi szukającymi fachowców do okien. Setki inwestorów z Warszawy i okolic skorzystały z tej okazji by pobrać ulotki członków Zrzeszenia, dowiedzieć się: czym się kierować przy wyborze okien?, Jak sprawdzić poprawność ich zamontowania? Aktywność ekspertów Zrzeszenia realizowała się na Torwarze w ramach kolejnego etapu ogólnopolskiego programu Mistrzowie Montażu, który stawia sobie za cel propagowanie wiedzy o zasadach właściwego montażu okien i drzwi.

W kolejny weekend 20-22 kwietnia organizatorzy Programu i jego eksperci przeniosą się do Tarnowa, gdzie poprowadzą Małopolskie Warsztaty Montażowe. Tam już nie tylko będą mówić o montowaniu stolarki, ale też zorganizują pokazy i regionalny turniej, weryfikujący wiedzę i praktyczne umiejętności małopolskich ekip montażowych. Najlepsze spośród nich uhonorowane zostaną dyplomami Mistrzów Montażu. Tak jak na warszawski Torwar, tak teraz do hali Jaskółka w Tarnowie, organizatorzy Programu zapraszają wszystkich zainteresowanych zasadami oknami i drzwiami oraz zasadami ich poprawnego montażu warstwowego. A członków Zrzeszenia zachęcają do dostarczenia i rozdawania własnych ulotek z ofertami usług.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*