Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Zaproszenie do Tarnowa

Zaproszenie do Tarnowa(13/04/2012)

W dniach 20-22 kwietnia w tarnowskiej hali Jaskółka odbędą się regionalne targi budowlane DOM i OTOCZENIE, a na nich Małopolskie Warsztaty Montażowe – kolejna w roku 2012 z cyklu imprez MISTRZOWIE MONTAŻU -  skierowanych do sprzedawców i montażystów stolarki.

Jak każde Warsztaty, także i te zawierają część teoretyczną, składającą się z seminarium o montażach, z pokazów poprawnego montażu warstwowego okien oraz fachowych dyskusji i konsultacji ekspertów od okien, okuć, szyb, pian i silikonów. W części praktycznej w ramach turnieju MISTRZÓW MONTAŻU zgłoszeni montażyści poddadzą swoją wiedzę i umiejętności ocenie Komisji Konkursowej. Do części turniejowej zgłosiło się ponad 30 montażystów z Małopolski i Podkarpacia. Pozytywna ocena ekspertów Zrzeszenia Montażystów Stolarki skutkować będzie uzyskaniem przez nich dyplomu Mistrza Montażu oraz rekomendacji Zrzeszenia.

W drugim dniu targów (sobota) poza pokazami zorganizujemy również dostępne dla wszystkich zainteresowanych Seminarium Montażowe, na którym eksperci Zrzeszenia poruszą kilka kwestii związanych z wykonywaniem montaży okien oraz z prowadzeniem firmy handlowo-montażowej. Planowane tematy wystąpień to:

 Usługi montażowe szansą na rozwój firmy branży stolarki.

 Podstawowe zasady wykonywania montażu warstwowego okien i drzwi

 Jak kalkulować usługi montażowe by wyjść na plus?

Zapraszamy na Warsztaty wszystkich zainteresowanych tematyką montażu stolarki i profesjonalizacją zawodu montażysty. Na miejscu obecni będą członkowie i eksperci Zrzeszenia Montażystów Stolarki, którzy udzielą Wam wszelkich informacji na temat możliwości dokształcania się zawodowego, pozyskania wsparcia technicznego i prawnego oraz tańszego zaopatrzenia się w materiały do montażu okien i drzwi. Na miejscu można będzie również dowiedzieć się więcej o pracach Zrzeszenia i złożyć deklarację przystąpienia do grona członków tej pierwszej Korporacji zawodowej montażystów.

 

Małopolskie Warsztaty Montażowe odbywają się przy wsparciu mecenasa Mistrzów Montażu – firmy Drutex SA, oraz partnerów Programu, firm: Selena SA, Roto, VBH Polska, GU Polska oraz ISO-Chemie. Patronat Merytoryczny sprawują: Zrzeszenie Montażystów Stolarki, Związek Polskie Okna i Drzwi oraz Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej. Patronami medialnym Warsztatów są miesięczniki Murator, Builder i Forum Branżowe oraz portale MuratorDom.pl, MuratorPlus.pl, GazetaDom.pl, oraz Blokno.pl.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*