Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » O montażach na Torwarze

O montażach na Torwarze(01/04/2012)

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w Ogólnopolskich Targach Budowlanych MUREXPO, które odbędą się w dniach 13-15 kwietnia 2012r. na warszawskim Torwarze.

MUREXPO to najważniejsza na Mazowszu impreza budowlana kierowana do osób profesjonalnie związanych z branżą budowlaną oraz do indywidualnych inwestorów. Na targach odbywają się szkolenia i warsztaty dla przedstawicieli branży i wystawców. Piątek tradycyjnie jest Dniem Profesjonalisty. W dyskusjach i seminariach uczestniczą m.in. przedstawiciele największych firm deweloperskich w kraju, przedstawiciele miasta stołecznego Warszawy i stowarzyszeń branżowych.

Jednym z wydarzeń będzie sobotnie seminarium montażowe prowadzone przez ekspertów Zrzeszenia Montażystów Stolarki, a poświęcone zasadom poprawnego montażu warstwowego okien. (początek godz. 10.45). Eksperci obecni będą również na targowym stoisku „Wszystko o oknach”, które jak zwykle odwiedzone będzie zapewne przez wielu inwestorów indywidualnych. Firmy – członkowie Zrzeszenia mogą tu dostarczyć swoje ulotki, które wręczane będą zainteresowanym inwestorom. Bliższe informacje w biurze Zrzeszenia.

Bieżące informacje o samych Targach na stronie: http://targibudowlane.pl/murexpo

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 4,50)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*