Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Okienne vademecum

Okienne vademecum(30/03/2012)

„Vademecum okien PVC” to kolejny na naszym rynku poradnik przeznaczony dla wszystkich, działających w branży okiennej: zarówno producentów, jak i handlowców, a na pewno montażystów.

Wydawnictwo Aluplastu dostarcza im zarówno wiedzę o podstawowych problemach konsumentów, jak i podstawowy zasób informacji technicznych przydatnych w ich pracy.  Na ponad 160 stronach Vademecum zaprezentowane zostały zagadnienia dotyczące podstawowych komponentów składających się na wyrób jakim jest okno PVC oraz przystępny opis właściwości tych okien. Istotną częścią poradnika są zagadnienia prawne związane z formułowaniem umów, zapisów gwarancyjnych, jak też samym wprowadzaniem okien do obrotu. „Vademecum okien PVC” dostępne jest na razie w formie drukowanej (w dziale marketingu Aluplastu), ale już wkrótce udostępnione ma być w wersji elektronicznej.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (5 głosów, średnia ocena: 4,60)
Komentarze Dodaj komentarz
  1. Marcin napisał:

    Dziękuję za miły komentarz i również pozdrawiam :-) . Myślę, że wiedza jest jak najbardziej uniwersalna i bardziej ozdobiona profilami aluplast, niż im dedykowana :-) . Ale to w sumie drobiazg

  2. Polecam! P. Błaszczyk i kolega Marcin Szewczuk (pozdrawiam!) wykonali dobrą robotę! Vadamecum oparte m.in. na instrukcjach ITB, ale też dodane od siebie. Co prawda dedykowane dla profili Aluplast, ale przyda się wszystkim! Tym bardziej, że traktuje też o formalnościach – zapisy w umowach, gwarancje, niedozwolone klauzule (ale ubaw!) itd… Warto mieć, tym bardziej, że tego typu publikacji na rynku jak na lekarstwo :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*