Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Zrzeszenie na Kujawach

Zrzeszenie na Kujawach(21/03/2012)

Już od jutra biuro Zrzeszenia przenosi się do Bydgoszczy, gdzie współorganizować będziemy Kujawsko-Pomorskie Warsztaty Montażowe. Każdy zainteresowany z tego regionu znajdzie nas od piątku do niedzieli w hali bydgoskiego Zawiszy przy ulicy Gdańskiej 163.

Warsztaty zlokalizowane są w hali B na stoisku nr 35. Oprócz doradców Zrzeszenia obecni będą z nami eksperci z firm – Partnerów programu Mistrzowie Montażu: Drutexu (okna), Seleny (piany i silikony), Roto i G-U (okucia) oraz z VBH (mocowania i uszczelnienia). Przez dwa targowe dni odbywał się będzie tutaj turniej Mistrzów Montażu, do którego zgłosiło się 14 ekip, a niedzielę przeznaczamy tym razem na konsultacje dla inwestorów indywidualnych i dla zarządców budynków.

W sobotę w samo południe (godz. 12.00) rozpoczniemy seminarium montażowe, na którym nasi eksperci powiedzą o zasadach poprawnego montażu, o właściwych kalkulacjach na prace oraz o warunkach sukcesu prowadzenia firmy handlowo-montażowej. Seminarium odbędzie się w salce konferencyjnej targów w hali B. Wstęp dla wszystkich zainteresowanych wolny. Wśród uczestników zajmujących się montażami na co dzień, rozlosowany zostanie specjalny voucher na szkolenie zawodowe z zakresu montowania rolet, markiz i żaluzji, o wartości 2500 zł. Zapraszamy.

Plan seminarium w Bydgoszczy (24 marca, godz. 12.00):

Wprowadzenie: Profesjonalne usługi montażu szansą dla całej branży okienno-drzwiowej.

Wykład I : Zasady poprawnego montażu okien – Robert Klos

Wykład II: Jak poprawnie kalkulować koszty montażu? Andrzej Kowalski

Nowa oferta: Certyfikowany montażysta przesłon okiennych i bram – Ilona Gorczyńska

Wykład III: Jak prowadzić firmę handlowo-montażową, by odnosić sukcesy? – Tomasz Kogucki

 

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 4,75)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*