Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Zaproszenie do Bydgoszczy

Zaproszenie do Bydgoszczy(19/03/2012)

Kilkanaście ekip montażowych z Kujaw i Pomorza zakwalifikowanych zostało do turnieju Mistrzów Montażu w Bydgoszczy. Po sprawdzianie teoretycznym do weryfikacji umiejętności praktycznych przystąpi ostatecznie 12 najlepszych ekip.

Jest więc szansa, że od kwietnia do 4 Mistrzów Montażu, którzy już dzisiaj działają w Inowrocławiu dołączy 20 kolejnych, funkcjonujących wokół Bydgoszczy i Torunia. Zgłosiły się nawet ekipy z Trójmiasta, więc jest szansa że i tam działać będzie wkrótce więcej fachowców o zweryfikowanych umiejętnościach. Turniej montażowy odbywać się będzie w hali Zawiszy w piątek i sobotę (23-24 marca) w godzinach 10.00 – 15.00. Każdy uczestnik targów Gryf-Bud będzie więc miał okazję na żywo obserwować jak powinno się wykonywać montaż okien w warstwie ocieplenia muru.

W sobotę natomiast w samo południe rozpocznie się seminarium montażowe, na którym eksperci Zrzeszenia Montażystów powiedzą o zasadach montażu okien, o kosztach montażu warstwowego oraz sposobach prowadzenia działalności montażowej. Wśród uczestników seminarium rozlosowany będzie kupon szkoleniowy o wartości 2 tys. zł, uprawniający do udziału w kursie zawodowym montażu rolet, zasłon i żaluzji. Seminarium dostępne dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się 24 marca (sobota) w salce seminaryjnej targów w godz. 12.00 – 14.30.

Niedziela w Bydgoszczy to dzień warsztatowy przeznaczony na doradztwo dla inwestorów indywidualnych i zarządców budynków. Jeżeli będziecie chcieli się dowiedzieć jak wymienić okno, jak poddać go termorenowacji, jak wyregulować okucia lub zabezpieczyć przed włamaniem – czekają na was specjaliści z firm partnerskich Warsztatów: Selena SA (piany i silikony), GU Polska i Roto (okucia) oraz VBH Polska (mocowania i uszczelnienia). Dla inwestorów zainteresowanych po prostu samymi oknami dostępni bedą również doradcy z firmy Mecenasa Mistrzów Montażu – bytowskiego Drutexu. Eksperci ci dostępni będą także przez wszystkie pozostałe dni targów Gryf-Bud. Zapraszamy do Bydgoszczy.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*