Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Może zlecenia zagraniczne?

Może zlecenia zagraniczne?(11/03/2012)

Już niebawem rozstrzygnięty zostanie przetarg na przeprowadzenie programu promocji eksportu polskich okien i drzwi. W ciągu 3 lat wydanych zostanie na ten cel co najmniej 5 mln zł.

Program przeznaczony jest przede wszystkim dla producentów, ale mogą skorzystać z niego także firmy montujące okna, drzwi, bramy, fasady itd. Program polega m.in. na udziale w zagranicznych targach budowlanych i spotkaniach-negocjacjach z tamtejszymi przedsiębiorcami. Koszty trzeba będzie oczywiście ponieść, ale 75 proc. z nich jest refundowane przez Ministerstwo Gospodarki. Nie jest to oczywiście propozycja dobra dla małej, pojedynczej ekipy montażowej, ale już dla większej firmy, mogącej zaangażować dodatkowe, sprawdzone ekipy – może to być całkiem interesujące. Nie trzeba chyba dodawać, że wynagrodzenie za prace montażowe w Niemczech, Austrii czy we Francji jest znacznie wyższe niż w kraju.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z tej okazji i rozważających eksport swoich usług zapraszamy do biura Zrzeszenia. Chętnie pomożemy w tym i pokażemy jak skutecznie skorzystać z udziału w tym Programie. A może jest to okazja, żeby zebrać kilka mniejszych firm montażowych i zorganizować grupę, która wspólnie będzie zabiegać o zlecenia z zagranicy? Otwarci jesteśmy na każdą potrzebę i chętnie pomożemy, a już na pewno członkom naszego Zrzeszenia.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 4,50)
Tagi: , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*