Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » A może dachowe?

A może dachowe?(05/03/2012)

Trwa intensywna akcja szkoleniowa firmy Velux dla dekarzy i sprzedawców, obejmująca blisko 220 lokalizacji na terenie całej Polski. W trzymiesięcznym cyklu szkoleniowym do końca marca będzie uczestniczyć w sumie ponad 2 tysiące firm instalujących okna dachowe.

Akcja ma na celu poprawę jakości usług świadczonych przez firmy dekarskie i handlowe. Wyjątkowość programu polega na tym, że nigdy dotąd szkolenia nie były aż tak łatwo dostępne. Firma prowadzi średnio 3 szkolenia dziennie, ponad 20 tygodniowo, a podczas całego cyklu będzie ich ponad dwieście. Kursy odbywają się w składach budowlanych, w których dekarze na co dzień się zaopatrują. W programie przewidziano m.in. naukę skutecznego doradztwa Klientom w doborze produktów firmy. Prezentację jak wykorzystywać systemowe rozwiązania izolacyjne i montażowe dla ułatwienia pracy, zminimalizowania ryzyka reklamacji oraz poprawy parametrów izolacyjnych okna. W praktycznej części uczestnicy szkolenia dowiedzą się również jak przygotować zwykłe okno połaciowe, aby możliwa była jego późniejsza modyfikacja do wersji elektrycznej bez uszkodzenia wnęki okiennej.

Szkolenia są bezpłatne, rozpoczęły się w połowie stycznia i potrwają do końca marca. O najbliższe terminy można dowiadywać się bezpośrednio w składach budowlanych lub u doradców technicznych firmy. Uczestnicy szkoleń będą mogli wziąć udział w konkursach przygotowanych przez składy budowlane we współpracy z firmą. Hurtownie budowlane, które zdecydowały się na organizację szkolenia u siebie są rekomendowane na stronie internetowej www.velux.pl, a ponadto otrzymają atrakcyjną ofertę promocyjno-handlową.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*