Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Konferencja IZOLACJE 2012

Konferencja IZOLACJE 2012(29/02/2012)

Już jutro, 1 marca rozpocznie się w Warszawie dwudniowa Konferencja IZOLACJE 2012 – Wyzwania współczesnego budownictwa w dziedzinie izolacji. To pierwsze takie wydarzenie, które stanie się doskonałym miejscem wymiany doświadczeń, prezentacji najnowszych rozwiązań w dziedzinie izolacji oraz nawiązania kontaktów biznesowych.

 

Konferencja IZOLACJE 2012 kierowana jest do wszystkich zainteresowanych tematyką izolacji a szczególnie: projektantów, architektów, wykonawców, osób na co dzień zajmujących izolacjami, a także przedstawicieli firm branży budowlanej, instytutów naukowo-badawczych oraz stowarzyszeń branżowych. Do uczestnictwa zapraszamy również przedstawicieli producentów i wykonawców, w tym również montażystów stolarki budowlanej.

Konferencja IZOLACJE 2012 podzielona została na części.

Rola izolacji we współczesnym budownictwie – perspektywy branży izolacyjnej m.in. w kontekście prawodawstwa UE. W ramach tej sesji omówione zostaną takie zagadnienia, jak budownictwo niskoenergetyczne, zeroenergetyczne czy zielone.

Nowoczesne izolacje – skoncentrowana będzie na nowoczesnych rozwiązaniach, jakie w ostatnim czasie pojawiły się w branży izolacyjnej. Omówione zostaną właściwości materiałów, które wydają się przyszłością tej branży.

Izolacje – projektowanie i wykonawstwo – będzie częścią warsztatową, poświęconą projektowaniu i kwestiom związanym z wykonawstwem.

Więcej informacji na temat konferencji http://www.konferencjaizolacje.pl/

Sponsorami konferencji są:

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*