Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Transmisja z Warsztatów „na żywo”

Transmisja z Warsztatów „na żywo”(22/02/2012)

Od piątku w Sosnowcu odbywać się będą Śląskie Warsztaty Montażowe. Już ponad setka zainteresowanych zgłosiła swój udział w turnieju Mistrzowie Montażu oraz w seminarium dla ekip montażowych.

Dla wszystkich, którzy nie dotrą jednak do Sosnowca, a będą chcieli zobaczyć zmagania z montażem okien w warstwie ocieplenia, zaplanowano całodniową transmisję internetową. Wystarczy wejść na naszą stronę i kliknąć na transmisję – od piątku do niedzieli w godz. 10.00 – 16.00.

Wydarzeniem Śląskich Warsztatów będzie z pewnością Konferencja Montażowa, na którą przyjeżdża kilkudziesięciu technologów z całej Polski. Wspólnie będą oni się zastanawiać nad potrzebą powołania Polskiej Normy na wykonanie i odbiór prac montażowych okien i drzwi. Być może dojdą do wniosku, że warto jest stworzyć jednolity dokument, który określi podstawowe zasady wykonywania prac montażowych w naszym kraju. Jeśli tak się stanie, to jest szansa, że już jesienią przy podpisywaniu umowy na montaż okien będzie wystarczyło zapisać: zgodnie z Polską Normą.

Relację z Konferencji i ustaleń jakie tam zapadły zamieścimy już w przyszłym tygodniu. Zapraszamy.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (1 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*