Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Szkolenie o znakowaniu okien CE

Szkolenie o znakowaniu okien CE(16/02/2012)

Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza handlowców i producentów do udziału w bezpłatnym szkoleniu

w zakresie obejmującym problematykę

Oznakowania CE przez producentów stolarki budowlanej

które odbędzie się 22 lutego 2012 r., w siedzibie EEN, przy ul. Kolumba 86 w Szczecinie, w godz. 09:00 – 15:30 (sala konferencyjna na parterze). Szkolenie poprowadzą eksperci w przedmiotowym temacie, a mianowicie:

Pani Małgorzata Antczak- od 2004 roku kierownik Wydziału Wyrobów Budowlanych, Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Poznaniu. Wydział ten zajmuje się kontrolami wyrobów budowlanych wprowadzonych do obrotu, znajdujących się u sprzedawców i producentów.

Pan Adam Mścichowski – kierownik Mobilnego Laboratorium Techniki Budowlanej, rzeczoznawca stolarki budowlanej. Pan Adam Mścichowski posiada kilkunastoletnie doświadczenie badawcze zdobyte w Instytucie Techniki Budowlanej w Zakładzie Badań Lekkich Przegród i Przeszkleń w Warszawie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z p. Hanną Rojek lub p. Łukaszem Żakiem: tel.: 91 433 02 20 , e-mail: een@zsrg.szczecin.pl.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*