Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Sklepy » Langer-Okna.pl

Langer-Okna.pl(03/02/2012)

Nazwa/firma: Langer-Okna.pl Adres (kod, miejscowość): 55-093 Kiełczów Ulica i nr. domu: Piecowice, ul Stawowa 6 Osoba do kontaktu: Marcin Marchewka Telefon kontaktowy: 787-508-400 Adres e-mail: biuro@langer-okna.pl Firmowa strona www: www.langer-okna.pl (w przebudowie) Powierzchnia sklepu: Firma mobilna – rejon Polska Nazwy

Nazwa/firma: Langer-Okna.pl
Adres (kod, miejscowość): 55-093 Kiełczów
Ulica i nr. domu: Piecowice, ul Stawowa 6
Osoba do kontaktu: Marcin Marchewka
Telefon kontaktowy: 787-508-400
Adres e-mail: biuro@langer-okna.pl
Firmowa strona www: www.langer-okna.pl (w przebudowie)
Powierzchnia sklepu: Firma mobilna – rejon Polska

Nazwy dostawców:

Okien pionowych: Aluplast, Schüco, Veka, Deceuninck, Salamander, Rehau, Decco, Brügmann, BluEvolution, Yawal, Ponzio, Aliplast Langer (drewniane)
Okien dachowych: Langer
Drzwi:  Langer (drewniane), Stolpaw, Vikking, Mikea, Wiśniowski, Hormann, Delta
Rolet: VEGAS REVO, Schweiker, Portos, Exe
Bramy garażowe: Wiśniowski, Hormann, Mirola, Krispol

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (90 głosów, średnia ocena: 3,61)
Komentarze Dodaj komentarz
 1. Marcin Marchewka napisał:

  Panie Bartku, nigdy nie słyszałem o jakichkolwiek problemach z oknami, jakie montowaliśmy u Pana. Nie została zgłoszona żadna reklamacja. Montaż odbył się ponad 10 lat temu, gdy jeszcze wykonywaliśmy montaże z uszczelnieniem na samą pianę, a piana po kilku tygodniach degraduje i traci swoje właściwości uszczelniające – być może wystąpiły problemy ze szczelnością, o których Pan się tu żali, choć nie dał mi Pan tego sprawdzić. Od wielu lat wykonujemy tylko szczelne montaże warstwowe i takie problemy nie występują. Co do pękniętej szyby – dawno jest po gwarancji – to po pierwsze, a po drugie nie dam się wkręcić w przekręt z ubezpieczalnią – na co Pan nalegał.

 2. Bartek napisał:

  NIE POLECAM.
  Panie Marcinie, z tej strony Bartek z Borowej.
  Nie wiem jaki może być powód „olewania” klienta po kilku latach od montażu.
  Czyżby za niskie zlecenie? Wypadałoby więc powiedzieć to otwarcie, a nie zwodzić przez dłuższy czas i tłumaczyć się na kilka różnych powodów. A to wyjazd w inne miejsce, a to czekanie na ofertę od producenta, a nagle zero kontaktu i nieodbieranie ode mnie telefonu.

  Pan Marcin niestety nie należy do osób słownych i dotrzymujących terminów.
  Ponadto okna po kilku latach od montażu w miarę ok. Choć wymagały wcześniej regulacji. Szału nie ma, ale tragedii też nie. Jednak montaż okazał się kiepskiej jakości. W zimie mocno ciągnie wokół okien i parapetów, a w 2 pokojach pod parapetem zamaka ściana. Winą jest pewnie beznadziejne (a raczej brak) zaizolowanie podczas montażu łączenia okna z parapetem.
  Obecnie po kilku latach pękła szyba od wewnątrz (sama, bez żadnej ingerencji). Niestety u sąsiadów ta sama historia. Również nikt niczym nie uderzył, a szyba pękła.
  Po tylu latach budynek już nie osiada więc czyżby jakieś wady materiałowe?
  Panie Marcinie, wypadałoby więc wykonać zlecenie (tym bardziej, że płatne, a nie w ramach gwarancji), a nie uciekać przed tematem…

 3. Beata Ciesielsks napisał:

  Gorąco polecam.Bardzo miła obsługa.Szybka i sprawna dostawa.Pomoc techniczna i zaintersowanie ze strony firmy .Pierwszy raz spotkałam sie z tak szybką i fachową pomocą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*