Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Sklepy » Mont-Perfekt

Mont-Perfekt(31/01/2012)

Nazwa/firma: Mont-Perfekt Adres (kod, miejscowość): 41-800 Zabrze Ulica i nr. domu: Jana III Sobieskiego 53 Osoba do kontaktu: MARCIN ŁABA Telefon kontaktowy: 32 777 23 10 Adres e-mail: zabrze@mont-perfekt.pl Firmowa strona www: www.mont-perfekt.pl/ Powierzchnia sklepu: 50 i więcej Nazwy dostawców:

Nazwa/firma: Mont-Perfekt
Adres (kod, miejscowość): 41-800 Zabrze
Ulica i nr. domu: Jana III Sobieskiego 53
Osoba do kontaktu: MARCIN ŁABA
Telefon kontaktowy: 32 777 23 10
Adres e-mail: zabrze@mont-perfekt.pl
Firmowa strona www: www.mont-perfekt.pl/
Powierzchnia sklepu: 50 i więcej

Nazwy dostawców:
Okien pionowych: PETECKI
Okien dachowych:
Drzwi: KMT DRE DELTA GERDA
Rolet:
Inne:

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (22 głosów, średnia ocena: 1,73)
Komentarze Dodaj komentarz
 1. mont-perfekt napisał:

  Państwo Serafin nie są naszym klientem. Nasza współpraca zakończyła się na etapie wyceny. W bazie mamy kilkadziesiąt tysięcy klientów, więc z różnymi osobami mieliśmy okazję współpracować. Pani Serafin na etapie oferty była jedną z najbardziej butnych i wyniosłych osób z jakimi przez 17 lat w branży miałem do czynienia. Właściciel po jednej z rozmów z w/w Panią podjął decyzję o rezygnacji z dalszej współpracy.

 2. serafin napisał:

  Z całej tej swojej reklamy powinni usunąć słowo mistrzowie , pan potraktował nas jak śmieci ponieważ to tylko cztery okna były, więc nie widział powodu by dotrzymać słowa co do realizacji zlecenia, straciliśmy dla nas cenny czas przez sprzedającego z Gliwic. Poza tym bardziej powinni się nazywać , to się nie da zrobić, niż mistrzowie montażu.

 3. mont-perfekt napisał:

  Pan-Pani maliksa proszę o podanie konkretnego przykładu a zostanie z naszej strony opisane co spowodowało taką frustrację.

 4. mont-perfekt napisał:

  Pan Dominiak po okresie ponad roku czasu budowania domu, gdzie przewinęło się wielu kolejnych wykończeniowych wykonawców zgłosił bezpłatną regulację okien oraz porysowanych od strony zewnętrznej szyb. Rysy zewnętrzne są uszkodzeniami mechanicznymi które z logiki po takim czasie są odrzucone przez dostawców. Regulacja okien po takim czasie i tak obszernym remoncie wykonana bezpłatnie jest bezzasadna.

 5. maliksa napisał:

  mistrzowie montażu – HA HA HA

  żenada – omijać firmę z daleka. tylko psują markę okien które sprzedają.

 6. sebastian dominiak napisał:

  Przestrzegam przed współpracą z tą firmą – nierzetelni, brak serwisu po sprzedaży („zapłaciłeś to teraz o nas zapomnij”).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*