Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Montaże po śląsku

Montaże po śląsku(30/01/2012)

Budowlańcy, architekci i inwestorzy z całego Śląska zjadą w dniach 24-26 lutego 2012 do Expo Silesia – nowoczesnego obiektu targowego w Sosnowcu na targi budowlane SIBEX – czołową imprezę wystawienniczą tego sektora w południowej Polsce.

Ostatnia edycja tych targów w 2011 roku zgromadziła ekspozycje 250 firm i osiem tysięcy zwiedzających. Jak będzie w roku 2012? Już dziś wiadomo, że jubileuszowe 5. targi SIBEX będą rekordowe, o czym świadczy lista firm już zgłoszonych do udziału w tej imprezie.

Wydarzeniem, które przyciągnie na te Targi wszystkich zainteresowanych stolarką budowlaną będą natomiast Śląskie Warsztaty Montażowe, które odbędą się na targach Sibex w dniach 24-26 luty 2012 roku. To kolejne nasze po Warszawie i Poznaniu, Warsztaty, na które zapraszamy wszystkich fachowców od montaży, tym razem ze Śląska i Zagłębia.

Jak każde nasze dotychczasowe Warsztaty zawierać będą one część teoretyczną, składającą się z seminarium o montażach, z pokazów poprawnego montażu warstwowego okien oraz fachowych dyskusji i konsultacji ekspertów od okien, okuć, szyb, pian i silikonów. W części praktycznej w ramach turnieju MISTRZÓW MONTAŻU zgłoszeni montażyści poddadzą swoją wiedzę i umiejętności ocenie Komisji Konkursowej. Pozytywna ocena ekspertów Zrzeszenia Montażystów Stolarki skutkować będzie uzyskaniem dyplomu Mistrza Montażu oraz rekomendacji Zrzeszenia.

Więcej informacji na temat Ogólnopolskiego Programu Mistrzowie Montażu, na temat Regionalnych Warsztatów Montażowych oraz na temat działalności Zrzeszenia Montażystów Stolarki znajdziecie w zakładce „Turniej” na stronie: www.montaze.info.pl .

Aby wziąć udział w Śląskich Warsztatach Montażowych wystarczy przesłać zgłoszenie udziału na faks nr (22) 678-50-73 lub e-mailem: kontakt@montaze.info.pl . Każdy zgłoszony uczestnik części teoretycznej Warsztatów otrzyma specjalnie wydanie Kwartalnika Montażowego oraz Poradnik „Jak montować ciepłe okna?”.

Udział w Śląskich Warsztatach Montażowych jest bezpłatny !

Zgłoszenie na SIBEX

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (8 głosów, średnia ocena: 4,88)
Tagi: , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*