Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » BUDMA – dzień 4

BUDMA – dzień 4(28/01/2012)

Tysiące osób odwiedzających Warsztaty Montażowe w Poznaniu ogromnie cieszyły organizatorów, bo dzięki temu wiedza o zasadach poprawnego montażu ma szansę być upowszechniona w środowisku inwestorów. Ale jeszcze bardziej cieszyły rzesze montażystów i handlowców, którzy zechcieli skorzystać z możliwości obejrzenia montażu

Tysiące osób odwiedzających Warsztaty Montażowe w Poznaniu ogromnie cieszyły organizatorów, bo dzięki temu wiedza o zasadach poprawnego montażu ma szansę być upowszechniona w środowisku inwestorów. Ale jeszcze bardziej cieszyły rzesze montażystów i handlowców, którzy zechcieli skorzystać z możliwości obejrzenia montażu warstwowego „na żywo” oraz z rozmowy z ekspertami Programu. Do dyspozycji mieli zarówno ekspertów Zrzeszenia Montażystów, jak i technologów firm Partnerskich Wasztatów: Drutexu, Seleny, VBH, GU i Roto. Także dla nich były to cztery pracowite dni, w czasie których odpowiadali zarówno na proste pytania inwestorów, jak i na najtrudniejsze nawet zagadnienia techniki montażowej. Przykładem niech będzie ożywiona dyskusja nad problemem właściwego mocowania i uszczelnienia ciężkich balkonów przesuwnych – ten temat wciąż czeka na swoje dogłębne opracowanie.

W trakcie Warsztatów funkcjonowała także Recepcja Zrzeszenia, w której można było dowiedzieć się o działaniach tej organizacji i jej planach na przyszłość. Setki zainteresowanych pobrało ulotki informacyjne, a kilkudziesięciu montażystów na miejscu wypełniło deklarację przystąpienia do tej Korporacji zawodowej montażystów. Wszystkich zainteresowanych także zachęcamy do zapoznania się z celami działalności ZMS i do wstąpienia w szeregi najlepszych fachowców tej branży. Deklarację członkowską pobrać można z zakładki „Zrzeszenie”.

Ale Warsztaty to przede wszystkim możliwość zweryfikowania przez montażystów swoich umiejętności zawodowych. I chyba największą radością organizatorów było kilkudziesięciu montażystów, którzy przystąpili do sprawdzianu i na ogół przeszli go pozytywnie. Szczególną sympatię Przewodniczącego Komisji zdobyła sobie ekipa firmy Mróz z Łodzi, która wykazała się wyjątkową sprawnością i precyzją wykonywanej pracy. To oni właśnie wyjechali z Budmy z montażowym „Oskarem” – statuetką Zrzeszenia wręczaną najlepszym ekipom montażowym. Właścicielowi firmy, panu Andrzejowi Mróz, serdecznie gratulujemy takich współpracowników. Ale gratulujemy też pozostałym uczestnikom części praktycznej Warsztatów. Wszyscy świadczycie o wysokim kunszcie rzemiosła montażowego i jesteście najlepszą wizytówką tego środowiska.

Kolejna szansa na weryfikację swojej wiedzy i umiejętności już za miesiąc stanie przed montażystami ze Śląska i Małopolski. Śląskie Warsztaty Montażowe startują już 24 lutego w Sosnowcu na targach budowlanych Sibex. Już dzisiaj zapiszcie sobie tą datę w telefonach i przyjeżdżajcie. Zapraszamy wszystkich fachowców zajmujących się montażami okien i drzwi.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (5 głosów, średnia ocena: 4,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*