Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » BUDMA – dzień 3

BUDMA – dzień 3(27/01/2012)

Tegoroczne targi budowlane w Poznaniu nie przyciągnęły tak dużej ilości producentów stolarki, jak można było sobie życzyć, ale chyba po raz kolejny nie zawiodła targowa publiczność. Przynajmniej przez nasze Warsztaty przewijała się ona tłumnie.

Jak wyliczyła żeńska część obsługi Warsztatów Montażowych (na załączonym obrazku.. :-) ) w każdej godzinie szczytu targowego przeszło przez nasze stoisko, choćby rzucając okiem na to co robimy, ponad 500 osób. Po rozdanych ulotkach i katalogach szacujemy, że na dłużej przystanęło u nas w ciągu całej Budmy ok. 5-6 tysięcy zwiedzających. Natomiast w dwóch seminariach warsztatowych wzięło udział ok. 150 słuchaczy, w większości handlowców i montażystów stolarki. Po Budmie przybyło w naszym środowisku prawie 40 Mistrzów Montażu okien, czyli fachowców, którzy potwierdzili, że wiedzą jak to się robi poprawnie.

Warto chyba wspomnieć, że w zadaniu konkursowym dla ekip było również przeszklenie skrzydła okiennego, a więc wyjęcie pakietu szybowego z ramy, a następnie ustawienie podkładek na nowo i zamontowanie listew przyszybowych. Sprawność z jaką zrobił to jeden z uczestników, zdumiała nawet Komisję, która przecież niejedno już widziała – okazało się, że ten montażysta przedtem pracował przez kilka lat w fabryce okien na szkleniu..

Jutro ostatni dzień Warsztatów w Poznaniu, a od poniedziałku Zrzeszenie znowu funcjonuje w swoim warszawskim biurze, by organizować kolejne Warsztaty – tym razem dla montażystów ze Śląska i Zagłębia. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy do kolejnych sprawdzianów montażowych i prosimy pamiętać o terminach zgłaszania swojego udziału..

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (5 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*